Об установлении государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 16 апреля 2019 года № 756. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 апреля 2019 года № 8371.
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьи 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному коммунальному предприятию "Костанайская теплоэнергетическая компания" акимата города Костаная государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направить копии на казахском и русском языках в бумажном и электронном виде в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от "16" апреля 2019 года
№ 756
1. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Г.Каирбекова, Пушкина, И.Сьянова, площадью 0,2712 гектар;

"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылытуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 756 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 8371 болып тіркелді.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай жылытуэнергетикалық компаниясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына осы қаулының қосымшасына сәйкес объектілерге коммуналдық, инженерлік, электрлік және басқа желілер мен желілерді салуға және пайдалануға арналған жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2019 жылғы "16" сәуірдегі
№ 756 қаулысына
қосымша
1. Тәуелсіздік, Ғ. Қайырбеков, Пушкин, И. Сьянов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,2712 гектар;

Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Амангельды, Б.Майлина, Победы, Урицкого, площадью 0,2876 гектар;
3. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Железнодорожная, Пушкина, А.Бородина, площадью 0,2219 гектар;
4. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Урицкого, А.Бородина вдоль улицы Амангельды, площадью 0,43 гектар;
5. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Победы, А. Бородина, проспекта Нұрсұлтана Назарбаева, площадью 1,0208 гектар;
Сноска. Пункт 5 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
6. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А. Бородина, Ч. Валиханова, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 0,4908 гектар;
Сноска. Пункт 6 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
7. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Гоголя, Летунова, Л.Толстого, А.П.Чехова, площадью 0,3681 гектар;
8. Внутриквартальные тепловые сети к дому № 159 по проспекту Абая, к домам № 46, № 48 по улице Тәуелсіздік, площадью 0,1007 гектар;
9. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, И.Алтынсарина, А.Касымканова, площадью 0,3468 гектар;
10. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, И.Алтынсарина, М.Дулатова и внутриквартальные тепловые сети в границах проспект Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, М.Дулатова, И.Алтынсарина, площадью 1,0254 гектар;
11. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, А.Байтурсынова, М.Дулатова, площадью 0,5107 гектар;
Сноска. Пункт 11 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
12. Внутриквартальные тепловые сети к дому № 67 по улице А.Байтурсынова, площадью 0,0194 гектар;
13. Внутриквартальные тепловые сети к дому № 112 по улице Тәуелсіздік, к домам № 98, № 107 по улице О.Козыбаева и внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, О.Козыбаева, 1 Мая, площадью 0,7418 гектар;

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2. Амангелді, Б.Майлин, Победа, Урицкий көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,2876 гектар;
3. Тәуелсіздік, Железнодорожная, Пушкин, А.Бородин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,2219 гектар;
4. Амангелді көшесінің бойында, Урицкий, А.Бородин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,43 гектар;
5. Победа, А. Бородин көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,0208 гектар;
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
6. А. Бородин, Ш. Уәлиханов, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,4908 гектар;
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
7. Гоголь, Летунов, Л.Толстой, А.П.Чехов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,3681 гектар;
8. Абай даңғылы бойынша № 159 үйге, Тәуелсіздік көшесі бойынша № 46, № 48 үйлерге орамшілік жылу желілері, көлемі 0,1007 гектар;
9. Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, Ы.Алтынсарин, А.Қасымқанов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,3468 гектар;
10. Тәуелсiздiк, Пушкин, Ы.Алтынсарин, М.Дулатов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері және Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, М.Дулатов, Ы.Алтынсарин көшелері көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері көлемі 1,0254 гектар;
11. Тәуелсіздік, Пушкин, А. Байтұрсынов, М. Дулатов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,5107 гектар;
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
12. А.Байтұрсынов көшесі бойынша № 67 үйге орамшілік жылу желілері, көлемі 0,0194 гектар;
13. Тәуелсіздік көшесі бойынша № 112 үйге, О.Қозыбаев көшесі бойынша № 98, № 107 үйлеріне орамшілік жылу желілері және Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, О.Қозыбаев, 1 Май көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,7418 гектар;

14. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Амангельды, А.П.Чехова, 1 Мая и внутриквартальные тепловые сети в границах улицы Тәуелсіздік, проспекта Аль-Фараби, улиц А.П.Чехова, 1 Мая, площадью 1,4589 гектар;
15. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, Урицкого, Железнодорожная и внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, Урицкого, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 1,2859 гектар;
Сноска. Пункт 15 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
16. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Вокзальная, Перронная, проспекта Аль-Фараби, улицы Пушкина, площадью 1,7423 гектар;
17. Внутриквартальные тепловые сети к дому № 135 по улице Тәуелсіздік, площадью 0,0624 гектар;
18. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Тәуелсіздік, Перронная, А. П. Чехова, Шайсұлтана Шаяхметова, площадью 0,6525 гектар;
Сноска. Пункт 18 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
19. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Летунова, Урицкого, площадью 0,6552 гектар;
20. Линии электропередач от улицы И.Алтынсарина до проспекта Абая, улиц Л.Беды, Н.Островского, площадью 0,1646 гектар;
21. Теплосеть по улице В.Чкалова в границах проспекта Абая, улицы Генерала Арстанбекова, площадью 0,7248 гектар;
Сноска. Пункт 21 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
22. Тепломагистраль микрорайона Аэропорт, площадью 1,9077 гектар;
23. Теплотрасса в районе Аэропорт от улицы Уральская до микрорайона Аэропорт, площадью 0,7826 гектар;
24. Теплотрасса от улицы И.Алтынсарина до проспекта Абая, до улицы Л.Беды, площадью 0,8712 гектар;
25. Теплотрасса в жилом массиве Дружба, площадью 0,9895 гектар;
26. Тепломагистраль по улице Тәуелсіздік, площадью 3,2371 гектар;
27. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А.Бородина, Рабочая, О.Шипина и внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А.Бородина, О.Шипина, А.П.Чехова, Рабочая, площадью 1,7458 гектар;
28. Тепловые сети для присоединения нагрузок в жилом массиве Амангельды по улицам Мира, Энергетиков, Тухачевского, площадью 0,2693 гектар;

14. Тәуелсіздік, Амангелді, А.П.Чехов, 1 Май көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері және Тәуелсіздік көшесі, Әл-Фараби даңғылы, А.П.Чехов, 1 Май көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,4589 гектар;
15. Тәуелсіздік, Пушкин, Урицкий, Железнодорожная көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері және Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, Урицкий, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,2859 гектар;
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
16. Вокзальная, Перронная көшелері, Әл-Фараби даңғылы, Пушкин көшесі шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,7423 гектар;
17. Тәуелсіздік көшесі № 135 үйге бойынша орамшілік жылу желілері, көлемі 0,0624 гектар;
18. Әл-Фараби даңғылы, Тәуелсіздік, Перронная, А. П. Чехов, Шайсұлтан Шаяхметов көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,6525 гектар;
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
19. Летунов, Урицкий көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,6552 гектар;
20. Ы.Алтынсарин көшесінен Абай даңғылына, Л.Беда, Н.Островский көшелеріне дейін электр беру желісі, көлемі 0,1646 гектар;
21. В. Чкалов көшесі бойындағы, Абай даңғылы, Генерал Арыстанбеков көшесі шекараларындағы жылу желілері, көлемі 0,7248 гектар;
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
22. Әуежай шағын ауданының жылу магистралі, көлемі 1,9077 гектар;
23. Уральская көшесі Әуежай ауданына дейінгі Әуежай шағын ауданындағы үйлерге жылу трассасы, көлемі 0,7826 гектар;
24. Ы.Алтынсарин көшесінен бастап Абай даңғылынан Л.Беда көшесі жылу трассасы, көлемі 0,8712 гектар;
25. Достық тұрғын ауданындағы жылу желілері, көлемі 0,9895 гектар;
26. Тәуелсіздік көшесі жылу магистралі, көлемі 3,2371 гектар;
27. А.Бородин, Рабочая, О.Шипин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері және А.Бородин, О.Шипин, А.П.Чехов, Рабочая көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,7458 гектар;
28. Амангелді тұрғын ауданындағы Мира, Энергетиков, Тухачевский көшелері бойынша жүктемені қосу үшін жылу желілері, көлемі 0,2693 гектар;

29. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Дзержинского, Тәуелсіздік, Б.Майлина, площадью 0,2508 гектар;
Сноска. Пункт 29 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
30. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Дзержинского, Пушкина, Б.Майлина, площадью 0,5878 гектар;
31. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Б.Майлина, Л.Толстого, площадью 0,5805 гектар;
32. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Б.Майлина, Тәуелсіздік, Урицкого, площадью 0,3648 гектар;
33. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Б.Майлина, Урицкого, площадью 0,3989;
34. Внутриквартальные тепловые сети вдоль улицы Амангельды в границах улиц Дзержинского, Б.Майлина, площадью 0,3048 гектар;
35. Тепломагистраль по улице Уральская, площадью 0,2907 гектар;
Сноска. Пункт 35 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
36. Тепломагистраль по улице С.Мауленова, площадью 0,1480 гектар;
Сноска. Пункт 36 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
37. Тепломагистраль по улице Омара Дощанова, площадью 0,1908 гектар;
Сноска. Пункт 37 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
38. Инженерные коммуникации микрорайона "Наурыз" внеплощадочная тепловая сеть от воздушного узла, площадью 0,1117 гектар;
39. Инженерные коммуникации микрорайона "Наурыз" от воздушного узла, площадью 0,3612 гектар;
40. Тепломагистраль по улице А.Бородина, площадью 0,6945 гектар;
41. Внутриквартальные тепловые сети в районе пересечения улиц Б.Майлина, Пушкина, площадью 0,1704 гектар;
42. Тепломагистраль по улице Павлова, площадью 0,9409 гектар;
43. Внутриквартальные тепловые сети по улицам А.Бородина, Ч.Валиханова, Летунова, О.Шипина, площадью 1,7365 гектар;

29. Әл-Фараби даңғылы, Дзержинский, Тәуелсіздік, Б. Майлин көшелері шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 0,2508 гектар;
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
30. Тәуелсіздік, Дзержинский, Пушкин, Б.Майлин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,5878 гектар;
31. Әл-Фараби даңғылы, Б.Майлин, Л.Толстой көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,5805 гектар;
32. Әл-Фараби даңғылы, Б.Майлин, Тәуелсіздік, Урицкий көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,3648 гектар;
33. Тәуелсіздік, Б.Майлин, Урицкий көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,3989 гектар;
34. Амангелді көшесі бойындағы, Дзержинский, Б.Майлин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,3048 гектар;
35. Уральская көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,2907 гектар;
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
36. С. Мәуленов көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,1480 гектар;
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
37. Омар Досжанов көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 0,1908 гектар;
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
38. "Наурыз" шағын ауданындағы жылу желісінің инженерлік коммуникациялары, көлемі 0,1117 гектар;
39. Әуе торабынан "Наурыз" шағын ауданындағы инженерлік коммуникациялары, көлемі 0,3612 гектар;
40. А.Бородин көшесі бойындағы жылу магистралі, көлемі 0,6945 гектар;
41. Б.Майлин, Пушкин көшелерінің қиылысы ауданындағы шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,1704 гектар;
42. Павлов көшесі бойындағы жылу магистралі, көлемі 0,9409 гектар;
43. А.Бородин, Ш.Уалиханов, Летунов, О.Шипин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,7365 гектар;

44. Тепловая сеть по улицам Гашека, В. Чкалова, площадью 0,0647 гектар;
Сноска. Пункт 44 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
45. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Тәуелсіздік, Пушкина, проспекта Абая, улицы Г. Каирбекова, площадью 3,6599 гектар;
Сноска. Пункт 45 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
46. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц И.Сьянова, Набережная, Тәуелсіздік, Гоголя, площадью 1,1181 гектар;
47. Внутриквартальные тепловые сети в границах проспекта Аль-Фараби, улиц Гоголя, Б.Майлина, Перронная, площадью 4,9701 гектар;
48. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Б.Майлина, Урицкого, Победы, Шевченко, площадью 1,1944 гектар;
49. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Б. Майлина, Вокзальная, Победы, проспекта Нұрсұлтана Назарбаева, площадью 1,1944 гектар;
Сноска. Пункт 49 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
50. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А.П.Чехова, А.Бородина, Рабочая, О.Шипина, площадью 2,6268 гектар;
51. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц Шайсұлтана Шаяхметова, А. Бородина, Ч. Валиханова, Лермонтова, площадью 0,7955 гектар;
Сноска. Пункт 51 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
52. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А.Бородина, Фабричная, Складская, площадью 3,9594 гектар;
53. Внутриквартальные тепловые сети улиц Тәуелсіздік, Шайсұлтана Шаяхметова, 1 Мая, площадью 0,1208;
Сноска. Пункт 53 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
54. Внутриквартальные тепловые сети улиц Пушкина, Шайсұлтана Шаяхметова, 1 Мая, площадью 0,5792;
Сноска. Пункт 54 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);

44. Гашек, В.Чкалов көшелері бойындағы жылу желілері, көлемі 0,0647 гектар;
Ескерту. 44-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
45. Тәуелсіздік, Пушкин көшелері, Абай даңғылы, Ғ. Қайырбеков көшесі шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 3,6599 гектар;
Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
46. И.Сьянов, Набережная, Тәуелсіздік, Гоголь көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,1181 гектар;
47. Әл-Фараби даңғылы, Гоголь, Б.Майлин, Перронная көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 4,9701 гектар;
48. Б.Майлин, Урицкий, Победа, Шевченко көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 1,1944 гектар;
49. Б. Майлин, Вокзальная, Победа көшелері, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 1,1944 гектар;
Ескерту. 49-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
50. А.П.Чехов, А.Бородин, Рабочая, О.Шипин көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 2,6268 гектар ;
51. Шайсұлтан Шаяхметов, А.Бородин, Ш.Уалиханов, Лермонтов көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,7955 гектар;
Ескерту. 51-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
52. А.Бородин, Фабричная, Складская көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 3,9594 гектар;
53. Тәуелсіздік, Шайсұлтан Шаяхметов, 1 Мая көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,1208 гектар;
Ескерту. 53-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
54. Пушкин, Шайсұлтан Шаяхметов, 1 Мая көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,5792 гектар;
Ескерту. 54-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);

55. Внутриквартальные тепловые сети от воздушного узла улиц Летунова, Амангельды, Победы, площадью 2,1323 гектар;
56. Внутриквартальные тепловые сети в границах улиц А. П. Чехова, С. Баймагамбетова, Гоголя, проспекта Аль-Фараби, площадью 1,8344 гектар;
Сноска. Пункт 56 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
57. Внутриквартальные тепловые сети по улице Набережная в границах проспекта Аль-Фараби, улиц И.Сьянова, Пушкина, Набережная, площадью 0,7310 гектар;
58. Тепломагистраль по улице Карбышева в границах улиц Воинов Интернационалистов, Волынова, площадью 0,2525 гектар;
59. Тепломагистраль по улице Карбышева в границах улиц Чернышевского, Челябинская, площадью 1,1061 гектар;
60. Тепломагистраль по улице Базовая, проспекта Абая, улицы Генерала Арстанбекова, площадью 1,6723 гектар;
Сноска. Пункт 60 – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.11.2020 № 1970 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
61. Тепломагистраль по улице А.Матросова, площадью 1,1868 гектар.

55. Летунов, Амангелді, Победа көшелері әуе торабынан шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 2,1323 гектар;
56. А. П. Чехов, С. Баймағамбетов, Гоголь көшелері, Әл-Фараби даңғылы шекараларындағы орамішілік жылу желілері, көлемі 1,8344 гектар;
Ескерту. 56-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
57. Набережная көшесі бойындағы, Әл-Фараби даңғылы, И.Сьянов, Пушкин, Набережная көшелері шекараларындағы орамшілік жылу желілері, көлемі 0,7310 гектар;
58. Воинов Интернационалистов, Волынов көшелері шекарасындағы Карбышев көшелері шекарасында жылу магистралі, көлемі 0,2525 гектар;
59. Чернышевский, Челябинская, Карбышев көшелері шекарасындағы бойынша жылу магистралі, көлемі 1,1061 гектар;
60. Базовая көшесі бойындағы, Абай даңғылы, Генерал Арыстанбеков көшесіндегі жылу магистралі, көлемі 1,6723 гектар;
Ескерту. 60-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.11.2020 № 1970 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
61. А.Матросов көшесі бойындағы жылу магистралі, көлемі 1,1868 гектар.