О признании утратившим силу решения Костанайского городского маслихата
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 27 декабря 2019 года № 435. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2019 года № 8850
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Костанайского городского маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Костанай" от 12 августа 2016 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6619, опубликовано 21 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Исмуратов
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков

Қостанай қалалық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 435 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 8850 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қалалық мәслихатының "Қостанай қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жиналу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 12 тамыздағы № 71 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6619 болып тіркелген, 2016 жылғы 21 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Исмуратов
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков