О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 8 февраля 2019 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 февраля 2019 года № 8254. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8182) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17008694,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14174579,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41259,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 90425,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2702431,1 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 8 ақпандағы № 336 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 ақпанда № 8254 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8182 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17008694,1 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14174579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41259,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 90425,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2702431,1 мың теңге;

2) затраты – 17856984,1 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – –828290,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 828290,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 февраля 2019 года № 336
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 313
Городской бюджет города Рудного на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2) шығындар – 17856984,1 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – –828290,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 828290,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 8 ақпандағы
№ 336 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 313 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2019 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер