О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 322 "О бюджете поселка Качар на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 9 апреля 2019 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2019 года № 8343. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете посҰлка Качар на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 322 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8223) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 488 652,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 488,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 459 662,0 тысячи тенге;
2) затраты – 497 988,9 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 322 "Қашар кентінің 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 360 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 8343 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қашар кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 322 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8223 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 488 652,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 488,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 459 662,0 мың теңге;
2) шығындар – 497 988,9 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын: