О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 9 апреля 2019 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2019 года № 8344. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 361 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 8344 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 313 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8182) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8182 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.