О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 декабря 2019 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2019 года № 8846. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 034 671,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 350 033,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 63 656,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 77 329,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 543 652,9 тысячи тенге;
2) затраты – 24 283 786,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 951 040,1 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 951 040,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 200 155,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200 155,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 27.02.2020 № 436 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.05.2020 № 463 (вводится в действие с 01.01.2020); от 23.06.2020 № 486 (вводится в действие с 01.01.2020); от 03.08.2020 № 499 (вводится в действие с 01.01.2020); от 10.11.2020 № 528 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.12.2020 № 543 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджеты поселков Горняцкий и Качар:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета города Рудного в бюджеты поселков Горняцкий и Качар, на 2020 год в сумме 237 749,0 тысяч тенге, в том числе:
поселка Горняцкий – 32 192,0 тысячи тенге;
поселка Качар – 205 557,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета города Рудного в бюджеты поселков Горняцкий и Качар, на 2021 год в сумме 239 022,0 тысячи тенге, в том числе:
поселка Горняцкий – 32 795,0 тысяч тенге;
поселка Качар – 206 227,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из городского бюджета города Рудного в бюджеты поселков Горняцкий и Качар, на 2022 год в сумме 241 268,0 тысяч тенге, в том числе:

Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 8846 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 034 671,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 350 033,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63 656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 77 329,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 543 652,9 мың теңге ;
2) шығындар – 24 283 786,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 951 040,1 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 951 040,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 200 155,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200 155,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 27.02.2020 № 436 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.05.2020 № 463 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.06.2020 № 486 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.08.2020 № 499 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.11.2020 № 528 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.12.2020 № 543 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк және Қашар кенттерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк және Қашар кенттерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 2020 жылға 237 749,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Горняцк кенті – 32 192,0 мың теңге;
Қашар кенті – 205 557,0 мың теңге;
2) Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк және Қашар кенттерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 2021 жылға 239 022,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Горняцк кенті – 32 795,0 мың теңге;
Қашар кенті – 206 227,0 мың теңге;
3) Рудный қаласының қалалық бюджетінен Горняцк және Қашар кенттерінің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 2022 жылға 241 268,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

поселка Горняцкий – 33 543,0 тысячи тенге;
поселка Качар – 207 725,0 тысяч тенге.
3. Установить, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджетов поселков Горняцкий и Качар в городской бюджет города Рудного, составляют на 2020 год – 0,0 тысяч тенге, на 2021 год – 0,0 тысяч тенге, на 2022 год – 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 100 000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4 к настоящему решению.

Горняцк кенті – 33 543,0 мың теңге;
Қашар кенті – 207 725,0 мың теңге.
3. Горняцк және Қашар кенттерінің бюджеттерінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі 2020 жылға – 0,0 мың теңге, 2021 жылға – 0,0 мың теңге, 2022 жылға – 0,0 мың теңге құрайтыны белгіленсін.
4. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 100 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель шестнадцатой очередной сессии, секретарь Рудненского городского маслихата С. Байгужин
Приложение 1
к решению Рудненского
городского маслихата
от 27 декабря 2019 года
№ 418
Городской бюджет города Рудного на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Рудного Костанайской области от 11.12.2020 № 543 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он алтыншы кезекті сессияның төрағасы, Рудный қалалық мәслихатының хатшысы С. Байгужин
Рудный
қалалық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 418 шешіміне
1-қосымша
Рудный қаласының 2020 жылға арналған қалалық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 11.12.2020 № 543 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер