О внесении изменения в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 223 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 27 ноября 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2019 года № 8808. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 223 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8191,) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Тулебаев
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 223 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 281 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 8808 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы Родина ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 223 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8191 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Төлебаев
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
Мәслихаттың