О бюджете города Аркалыка на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 30 декабря 2019 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2019 года № 8852. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13655212,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1849546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28732,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75970,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11700964,2 тысяч тенге, из них объем субвенций – 2927676,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13951713,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3836,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 12095,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8259,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49974,4 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 49974,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -350311,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 350311,9 тысяч тенге:
поступление займов – 219528,7 тысяч тенге;
погашение займов – 8259,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139042,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.12.2020 № 356 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем субвенций в сумме 239679,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:
Ангарское – 10193,0 тысяч тенге;
Восточное – 13055,0 тысяч тенге;
Екидин – 12436,0 тысяч тенге;
Жалгызтал – 9425,0 тысяч тенге;
Жанакала – 12149,0 тысяч тенге;
Коктау – 9598,0 тысяч тенге;
Уштобе – 13711,0 тысяч тенге;
Фурманово – 45378,0 тысяч тенге;
Целинное – 10980,0 тысяч тенге;
Ашутастинского – 61918,0 тысяч тенге;
Каиндинского – 13378,0 тысяч тенге;
Молодежного – 9806,0 тысяч тенге;
Родинского – 17652,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города на 2021 год предусмотрен объем субвенций в сумме 246256,0 тысяч тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:

Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 291 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 8852 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13655212,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1849546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28732,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 75970,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11700964,2 мың теңге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2927676,0 мың теңге;
2) шығындар – 13951713,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3836,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 12095,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8259,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 49974,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 49974,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -350311,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 350311,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 219528,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8259,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139042,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.12.2020 № 356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 239679,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аңғар – 10193,0 мың теңге;
Восточный – 13055,0 мың теңге;
Екідің – 12436,0 мың теңге;
Жалғызтал – 9425,0 мың теңге;
Жаңақала – 12149,0 мың теңге;
Көктау – 9598,0 мың теңге;
Үштөбе – 13711,0 мың теңге;
Фурманов – 45378,0 мың теңге;
Целинный – 10980,0 мың теңге;
Ашутасты – 61918,0 мың теңге;
Қайыңды – 13378,0 мың теңге;
Молодежный – 9806,0 мың теңге;
Родина – 17652,0 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 246256,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

Ангарское – 10328,0 тысяч тенге;
Восточное – 13425,0 тысяч тенге;
Екидин – 12615,0 тысяч тенге;
Жалгызтал – 9668,0 тысяч тенге;
Жанакала – 12293,0 тысячи тенге;
Коктау – 9853,0 тысячи тенге;
Уштобе – 13918,0 тысяч тенге;
Фурманово – 47072,0 тысячи тенге;
Целинное – 11047,0 тысяч тенге;
Ашутастинского – 64151,0 тысяча тенге;
Каиндинского – 14044,0 тысячи тенге;
Молодежного – 10048,0 тысяч тенге;
Родинского – 17794,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в бюджете города на 2022 год предусмотрен объем субвенций в сумме 253482,0 тысячи тенге, передаваемых из бюджета города бюджетам сел и сельских округов города Аркалыка, в том числе:
Ангарское – 10555,0 тысяч тенге;
Восточное – 13669,0 тысяч тенге;
Екидин – 12868,0 тысяч тенге;
Жалгызтал – 9723,0 тысячи тенге;
Жанакала – 12439,0 тысяч тенге;
Коктау – 10139,0 тысяч тенге;
Уштобе – 14313,0 тысяч тенге;
Фурманово – 48971,0 тысяча тенге;
Целинное – 11172,0 тысячи тенге;
Ашутастинского – 66568,0 тысяч тенге;
Каиндинского – 14602,0 тысячи тенге;
Молодежного – 10212,0 тысяч тенге;
Родинского – 18251,0 тысяча тенге.
5. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1129761,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.12.2020 № 356 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 2771218,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.12.2020 № 356 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых трансфертов из республиканского бюджета на развитие в сумме 3808690,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 17.11.2020 № 345 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем целевых трансфертов из областного бюджета на развитие в сумме 1053731,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15.12.2020 № 356 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что в бюджете города на 2020 год предусмотрен объем бюджетных кредитов из республиканского бюджета в сумме 12095,0 тысяч тенге, в том числе:
местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 12095,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата города Аркалыка Костанайской области от 17.11.2020 № 345 (вводится в действие с 01.01.2020).

Аңғар – 10328,0 мың теңге;
Восточный – 13425,0 мың теңге;
Екідің – 12615,0 мың теңге;
Жалғызтал – 9668,0 мың теңге;
Жаңақала – 12293,0 мың теңге;
Көктау – 9853,0 мың теңге;
Үштөбе – 13918,0 мың теңге;
Фурманов – 47072,0 мың теңге;
Целинный – 11047,0 мың теңге;
Ашутасты – 64151,0 мың теңге;
Қайыңды – 14044,0 мың теңге;
Молодежный – 10048,0 мың теңге;
Родина – 17794,0 мың теңге.
4. 2022 жылға арналған қала бюджетінде қала бюджетінен Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 253482,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Аңғар – 10555,0 мың теңге;
Восточный – 13669,0 мың теңге;
Екідің – 12868,0 мың теңге;
Жалғызтал – 9723,0 мың теңге;
Жаңақала – 12439,0 мың теңге;
Көктау – 10139,0 мың теңге;
Үштөбе – 14313,0 мың теңге;
Фурманов – 48971,0 мың теңге;
Целинный – 11172,0 мың теңге;
Ашутасты – 66568,0 мың теңге;
Қайыңды – 14602,0 мың теңге;
Молодежный – 10212,0 мың теңге;
Родина – 18251,0 мың теңге.
5. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 1129761,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.12.2020 № 356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 2771218,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.12.2020 № 356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 3808690,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 17.11.2020 № 345 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттерінің көлемі 1053731,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 15.12.2020 № 356 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер көлемі 12095,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 12095,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 17.11.2020 № 345 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аркалыка на 2020 год, согласно приложению 4.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата
от 30 декабря 2019 года
№ 291
Бюджет города Аркалыка на 2020 год

10. Арқалық қаласының 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Арқалық қалалық маслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 291 шешіміне
1-қосымша
Арқалық қаласының 2020 жылға арналған бюджетi

26 496,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 689,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 809,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
82 761,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82 761,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 547,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 794,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 682,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
12 738,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 647 136,5
1
Жилищное хозяйство
83 212,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
500,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
500,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
82 712,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
29 662,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 600,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
48 450,0
2
Коммунальное хозяйство
2 475 418,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
251 390,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
232 412,7
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
18 977,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 224 028,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
2 220 338,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3 690,0
3
Благоустройство населенных пунктов
88 506,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
88 506,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах

26 496,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 689,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 809,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
82 761,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82 761,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 547,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 794,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 682,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 738,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 647 136,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
83 212,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлiмi
500,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
500,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
82 712,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
29 662,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 600,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
48 450,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 475 418,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
251 390,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
232 412,7
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
18 977,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 224 028,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
2 220 338,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
3 690,0
3
Елді-мекендерді көркейту
88 506,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
88 506,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

11 074,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
48 758,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 582,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
15 582,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33 176,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 300,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18 876,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 257 747,2
1
Топливо и энергетика
5 257 747,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 257 747,2
019
Развитие теплоэнергетической системы
5 257 747,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 099,0
1
Сельское хозяйство
21 919,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21 919,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
21 919,0
6
Земельные отношения
12 589,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 589,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 232,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 357,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
6 591,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6 591,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 591,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 891,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 891,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19 891,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19 891,0
12
Транспорт и коммуникации
1 185 809,0
1
Автомобильный транспорт
1 185 809,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

11 074,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
48 758,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 582,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 582,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33 176,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 300,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 876,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 257 747,2
1
Отын және энергетика
5 257 747,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 257 747,2
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 257 747,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 099,0
1
Ауыл шаруашылығы
21 919,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21 919,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 919,0
6
Жер қатынастары
12 589,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 589,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 232,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 357,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
6 591,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6 591,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
6 591,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 891,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 891,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19 891,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 891,0
12
Көлiк және коммуникация
1 185 809,0
1
Автомобиль көлiгi
1 185 809,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі