О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 310 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 декабря 2019 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2019 года № 8819. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 310 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8207) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 177275,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19188,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 118,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 157969,1 тысяч тенге;
2) затраты – 178210,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 935,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 935,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 310 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 369 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 8819 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 310 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8207 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177275,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19188,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 118,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 157969,1 мың теңге;
2) шығындар – 178210,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 935,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 935,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.