О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 25 февраля 2019 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2019 года № 8276. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 9 марта 2022 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 09.03.2022 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 ақпандағы № 282 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 8276 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 наурыздағы № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 09.03.2022 № 108 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабы 5-тармағына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.