О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 253 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 5 сентября 2019 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 сентября 2019 года № 8648. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 253 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 808 579,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 272 333,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 25 194,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 427,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 496 625,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 826 480,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 607,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 268,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 46 508,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 508,1 тысяча тенге.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 "Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 320 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 8648 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 - бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 253 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8197 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 808 579,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 272 333,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 194,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 14 427,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 496 625,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 826 480,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28 607,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 37 875,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 268,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 508,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 508,1 мың теңге.";