О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 258 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 4 ноября 2019 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2019 года № 8742. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 258, (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8202) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 675,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 365 013,7 тысяч тенге;
2) затраты – 421 044,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 368,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 368,3 тысячи тенге.";
пункт 1-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) устройство тротуарной дорожки до средней школы имени Шокана Уалиханова;
2) обустройство центрального парка;
3) обустройство Аллеи государственных служащих;
4) установку уличных камер видеонаблюдения;
5) разработку смет по ремонту дорог.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 819,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 297,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қарашадағы № 346 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қарашада № 8742 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8202 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417 675,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 365 013,7 мың теңге;
2) шығындар – 421 044,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 368,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 368,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-1. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектепке дейін жаяу жүргіншілер жолын салуға;
2) орталық саябақты жайландыруға;
3) мемлекеттік қызметкерлердің саяжолын жайландыруға;
4) көшелерге бейнебақылау камераларын орнатуға;
5) жол жөндеу бойынша смета әзірлеуге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Құсмұрын кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –145 819,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 297,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов –123 092,0 тысячи тенге;
2) затраты – 152 252,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 433,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 433,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на восстановление ограждений.";

трансферттер түсімі бойынша – 123 092,0 мың теңге;
2) шығындар –152 252,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 433,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 433,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-4-тармағымен толықтырылсын:
"3-4. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен қоршауларды қалпына келтіруге ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";