О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 245 "О бюджете Денисовского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 4 апреля 2019 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2019 года № 8335. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 245 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8201) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3709228,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 750395,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7690,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18185,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2932958,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3783577,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15383,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34088,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18705,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -89732,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89732,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-1 и 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
"3-2. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из районного бюджета передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на благоустройство.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 "Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 22 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 8335 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 шешіміне (2019 жылғы 3 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8201 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3709228,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 750395,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7690,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 18185,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2932958,1 мың теңге;
2) шығындар – 3783577,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15383,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 34088,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 18 05,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -89732,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89732,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 және 3-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. Аудан бюджетінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге Денисов ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер.";
"3-2. Аудан бюджетінде абаттандыруға Денисов ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін.";

пункт 5 указанного решения дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12) следующего содержания:
"7) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
8) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру";
9) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
10) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
11) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
12) приобретение 1 единицы служебного автотранспорта.";

көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) 2017-2021 жылдарға арналған Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингіне;
8) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру щеңберінде өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізуге;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз етуге;
10) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
11) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
12) қызметтік 1 автокөлік сатып алуға.";

дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджете района на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 2082,1 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 245,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1836,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 2082,1 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 245,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1836,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

17783,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12232,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5551,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
101480,0
1
Сельское хозяйство
79682,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
79682,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14404,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1400,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
981,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62597,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
300,0
6
Земельные отношения
9699,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9699,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9699,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12099,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12099,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12099,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16082,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16082,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16082,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16082,0
12
Транспорт и коммуникации
90831,0
1
Автомобильный транспорт
90831,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90831,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
90831,0
13
Прочие
2878,0
9
Прочие
2878,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2878,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2000,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

17783,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12232,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5551,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
101480,0
1
Ауыл шаруашылығы
79682,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
79682,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14404,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1400,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
981,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62597,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
300,0
6
Жер қатынастары
9699,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9699,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9699,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12099,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12099,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12099,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16082,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16082,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16082,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16082,0
12
Көлiк және коммуникация
90831,0
1
Автомобиль көлiгi
90831,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90831,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
90831,0
13
Басқалар
2878,0
9
Басқалар
2878,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2878,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2000,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2670,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
1877,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
1080,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1194,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аятского сельского округа"
2895,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Зааятского сельского округа"
885,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Комаровка Денисовского района"
1143,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
1100,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
1815,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
1425,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
3200,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Глебовка Денисовского района"
1900,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
1170,0

2670,0
"Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1877,0
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1080,0
"Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1194,0
"Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2895,0
"Заәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
885,0
"Денисов ауданының Комаров ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1143,0
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1100,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1815,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1425,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3200,0
"Денисов ауданының Глебовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1900,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1170,0