О признании утратившим силу решения маслихата от 27 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Джангельдинскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 2 мая 2019 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2019 года № 8400
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Джангельдинскому району на 2018-2019 годы" от 27 декабря 2017 года № 150 (опубликовано 26 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7491).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Мәслихаттың 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 150 "Жангелдин ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 233 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 8400 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 150 шешімінің (2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7491 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.