О внесений изменения в решение маслихата от 17 мая 2018 года № 171 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Торгай Джангельдинского района Костанайской области"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 ноября 2019 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2019 года № 8771. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 30 декабря 2019 года № 272
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 30.12.2019 № 272 (вводится в действие для села с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сел, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3-1 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества села Торгай Джангельдинского района Костанайской области" от 17 мая 2018 года № 171 (опубликовано 20 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7833) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества села Торгай Джангельдинского района Костанайской области, утвержденном указанным решением:
абзац одиннадцатый пункта 4 изложить в новой редакции:
"внесение предложений по назначению руководителей государственных учреждений и организаций, финансируемых из местного бюджета и расположенных на соответствующих территориях;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин

Мәслихаттың 2018 жылғы 17 мамырдағы № 171 "Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 266 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 8771 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 272 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 30.12.2019 № 272 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп ауыл үшін 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз ауылдар, ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 3-1-тармағына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 171 шешіміне (2018 жылғы 20 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7833 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қостанай облысы Жангелдин ауданы Торғай ауылының жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақтың он бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және тиісті аумақтарда орналасқан мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың басшыларын тағайындау бойынша ұсыныстар енгізу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ордабаев
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин