О признании утратившим силу решения маслихата от 14 апреля 2016 года № 21 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 20 ноября 2019 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2019 года № 8772
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 14 апреля 2016 года № 21 (опубликовано 24 мая 2016 года в газете "Біздің Торғай", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6339).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Ордабаев
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин

Мәслихаттың 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 21 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 264 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 8772 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларды бекіту туралы" 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 21 шешімінің (2016 жылғы 24 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6339 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Ордабаев
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин