О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 254 "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 апреля 2019 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2019 года № 8359. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 254 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8204) следующие изменения:
пункты 1, 6 и 13 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 4997369,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2031918 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4281 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15962 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2945208,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5068367,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -43560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27437,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27437,6 тысяч тенге.";
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2019 год в сумме 35108 тысяч тенге.";
"13. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами и сельскими округами в сумме 3000,1 тысяч тенге, согласно приложению 6.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 296 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 8359 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 254 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8204 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 6 және 13-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4997369,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2031918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4281 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15962 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2945208,7 мың теңге;
2) шығындар – 5068367,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 43560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27437,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27437,6 мың теңге.";
"6. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 35108 мың теңге сомасында бекітілсін.";
"13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар мен ауылдық округтер арасында трансферттерді бөлу, 6-қосымшаға сәйкес 3000,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";