О повышении базовых ставок земельного налога, в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 июня 2019 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2019 года № 8528. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18 февраля 2022 года № 132
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18.02.2022 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, в десять раз.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 312 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 маусымда № 8528 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 132 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 18.02.2022 № 132 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабы 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.