О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 259 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 июля 2019 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2019 года № 8583. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Житикаринского района "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 259 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8221) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 842732,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 184857 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6133 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 651742,6 тысячи тенге;
2) затраты – 858429,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15697,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15697,3 тысяч тенге.";
в пункте 5 подпункты 1), 2) и 3) изложить в новой редакции:
"1) 147792,1 тысячи тенге - на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице В.И. Ленина, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова;
2) 54070,2 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги по улице Тарана, в границах от улицы Истая Ищанова до примыкания к дороге областного значения "Житикара-Чайковское";
3) 103565,3 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги по улице 30 лет ВЛКСМ, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с автомобильной дорогой республиканского значения "Денисовка - Житикара - Муктиколь - граница Российской Федерации".".
пункт 6 дополнить подпунктами 20), 21), 22) следующего содержания:

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 5 шілдедегі № 316 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 шілдеде № 8583 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара ауданы мәслихатының "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8221 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 842732,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 184857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 651742,6 мың теңге;
2) шығындар – 858429,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15697,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15697,3 мың теңге.";
5-тармақта 1), 2) және 3) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 147792,1 мың теңге - Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекарада В.И. Ленина көшесіндегі автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;
2) 54070,2 мың теңге- Истая Ищанова көшесінен облыстық маңызы бар "Жітіқара-Чайковское" жолына жанасқанға дейінгі шекарада Таран көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге;
3) 103565,3 мың теңге –Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан республикалық маңызы бар "Денисовка-Жітіқара-Мүктікөл - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының қиылысына дейінгі шекарада 30 лет ВЛКСМ көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге.".
6-тармақ мынадай мазмұндағы 20), 21), 22) тармақшалармен толықтырылсын:

"20) 1360 тысяч тенге - на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак;
21) 320 тысяч тенге – на приобретение программного продукта Парус- Бюджетный учет;
22) 30000 тысяч тенге – на работы по ремонту площади Тәуелсіздік в городе Житикара.".
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города Житикары Житикаринского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:

"20) 1360 мың теңге – Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалауға;
21) 320 мың теңге – Парус-Бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін сатып алуға;
22) 30000 мың теңге - Жітіқара қаласындағы Тәуелсіздік алаңын жөндеу жұмыстарына.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) 24110 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2) 2918 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.".
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1) 24110 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қамтылатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
2) 2918 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.