О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24 апреля 2019 года № 248. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 мая 2019 года № 8385. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 марта 2022 года № 109
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.03.2022 № 109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 248 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 8385 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 109 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.03.2022 № 109 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.