О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 219 "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 сентября 2019 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 октября 2019 года № 8679. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 219 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8219) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 118716,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 967,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 98871,4 тысяча тенге;
2) затраты – 120954,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2238,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2238,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Н. Досмухамбетова
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 271 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 8679 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 219 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8219 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 118716,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 967,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 98871,4 мың теңге;
2) шығындар – 120954,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2238,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2238,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Досмухамбетова
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың