О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 212 "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 ноября 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2019 года № 8780. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Камыстинского районного маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 212 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8205) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3987337,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 754820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8971,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3497,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3220049,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4030240,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20309,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32841,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12532,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 63211,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63211,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 281 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 8780 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты аудандық мәслихатының "Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8205 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3987337,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 754820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 3497,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3220049,1 мың теңге;
2) шығындар – 4030240,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20309,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32841,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12532,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 63211,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану – 63211,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың