О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2018 года № 339 "О бюджете Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 мая 2019 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2019 года № 8460. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 339 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 8232) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кустанайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18646,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5830,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12816,0 тысяча тенге;
2) затраты – 19247,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 339 "Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 мамырдағы № 394 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 8460 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 339 шешіміне (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8232 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18646,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5830,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12816,0 мың теңге;
2) шығындар – 19247,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -601,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 601,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение
к решению маслихата
от 20 мая 2019 года № 394
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2018 года № 339
Бюджет Кустанайского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -601,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 601,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 20 мамырдағы
№ 394 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 339 шешіміне 1-қосымша
Қостанай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер