О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 276 "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 13 марта 2019 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2019 года № 8299. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 276 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8193) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 051 579,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 128 344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 355,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 271,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2 904 609,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 066 289,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 495,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 025,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 530,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48 205,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48 205,2 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16) следующего содержания:
"12) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру";
13) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
14) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
15) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 301 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 наурызда № 8299 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8193 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 051 579,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 128 344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 904 609,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 066 289,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33 495,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 53 025,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 530,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48 205,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48 205,2 мың теңге.";
6-тармақ 12), 13), 14), 15), 16) тармақшаларымен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"12) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру шеңберінде өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізуге;
13) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз етуге;
14) 2017-2021 жылдарға арналған Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингіне;
15) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;

16) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов в сумме 2256,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

16) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге.";
аталған шешімді мынадай келесі мазмұнда 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің 2256,1 мың теңге сомасында қайтарылуы көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10362,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4606,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22909,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13971,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8938,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
132846,0
1
Сельское хозяйство
103300,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27185,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
27185,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
76115,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15999,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
715,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1143,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56258,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2000,0
6
Земельные отношения
15659,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15659,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15659,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13887,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13887,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13887,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12626,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12626,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12626,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12426,0
015
Капитальные расходы государственного органа
200,0
12
Транспорт и коммуникации
272312,5
1
Автомобильный транспорт
272312,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10362,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4606,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22909,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13971,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8938,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
132846,0
1
Ауыл шаруашылығы
103300,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27185,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27185,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
76115,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15999,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
715,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1143,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
56258,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2000,0
6
Жер қатынастары
15659,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15659,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15659,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13887,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13887,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13887,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12626,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12626,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12626,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12426,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
12
Көлiк және коммуникация
272312,5
1
Автомобиль көлiгi
272312,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі