О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2018 года № 344 "О бюджетах поселка, сельских округов Костанайского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 25 октября 2019 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2019 года № 8718. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Костанайского района на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 344 (опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8233) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19223,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3910,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 239,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 15074,1 тысячи тенге;
2) затраты - 19592,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 369,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 369,8 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Затобольск на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 355238,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 251987,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3037,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 100214,0 тысяч тенге;
2) затраты - 381359,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 "Қостанай ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 449 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қазанда № 8718 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 344 шешіміне (2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8233 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Озерный ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19223,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3910,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 239,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 15074,1 мың теңге;
2) шығындар - 19592,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 369,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 369,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Затобол кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 355238,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 251987,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3037,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 100214,0 мың теңге;
2) шығындар - 381359,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной сессии Костанайского районного маслихата С. Есментаев
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 октября 2019 года
№ 449
Приложение 1
к решению маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының кезектен тыс сессиясының төрағасы С. Есментаев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Мәслихаттың
2019 жылғы 25 қазандағы
№ 449 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың