О внесении изменения в решение маслихата от 30 мая 2018 года № 264 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 октября 2019 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2019 года № 8729. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 февраля 2020 года № 477
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 05.02.2020 № 477 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области" от 30 мая 2018 года № 264 (опубликовано 3 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7887) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области, утвержденной указанным решением:
абзац одиннадцатый пункта 4 изложить в новой редакции:
"внесение предложений по назначению руководителей государственных учреждений и организаций, финансируемых из местного бюджета и расположенных на соответствующих территориях;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Костанайского районного маслихата С. Есментаев
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова

Мәслихаттың 2018 жылғы 30 мамырдағы № 264 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 438 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 8729 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 ақпандағы № 477 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 05.02.2020 № 477 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 30 мамырдағы № 264 шешіміне (2018 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7887 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кентінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4-тармақтың он бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және тиісті аумақтарда орналасқан мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың басшыларын тағайындау бойынша ұсыныстар енгізу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының кезектен тыс сессиясының төрағасы С. Есментаев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова