О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 221 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 4 октября 2019 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 октября 2019 года № 8700. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 221 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8203) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 969 506,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 759 624,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 171,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 237,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 201 474,8 тысячи тенге;
2) затраты – 3 995 739,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 864,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 286,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 097,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 097,0 тысяч тенге;
поступления займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 286,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 233,0 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 221 "Сарыкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 285 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 8700 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 221 шешiмiне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8203 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 969 506,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 759 624,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 171,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 237,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 201 474,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 995 739,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 864,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 286,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 097,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 097,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 286,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 233,0 мың теңге.";