О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 241 "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол Тарановского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 10 апреля 2019 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2019 года № 8356. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол Тарановского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 241 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8229) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17522,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8302,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9220,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21920,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4398,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4398,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 53273,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9562,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 "Таран ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 268 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 сәуірде № 8356 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-1-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8229 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Асенкритов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17522,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8302,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9220,0 мың теңге;
2) шығындар – 21920,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4398,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4398,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Майский ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53273,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9562,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 43711,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56670,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3397,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3397,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20092,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7358,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12734,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22048,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1956,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1956,2 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 190409,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29272,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімдері бойынша – 43711,0 мың теңге;
2) шығындар – 56670,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3397,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3397,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Новоильинов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20092,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7358,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12734,0 мың теңге;
2) шығындар – 22048,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1956,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1956,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Әйет ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190409,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 29272,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 68,0 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161069,0 тысяч тенге;
2) затраты – 193433,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3024,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3024,3 тысяч тенге.";
в пунктах 8, 9, 10 и в приложениях 11, 12 указанного решения слова "Тарановского сельского округа" заменить словами "сельского округа Әйет";
в пункте 10 указанного решения словосочетание "в селе Тарановское" заменить словосочетанием "в селе Әйет";
дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 118513,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30318, 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 85,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88110,6 тысяч тенге;
2) затраты – 118840,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -326,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,9 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в поселке Тобол;
2) текущий ремонт системы отопления здания детского сада "Балдаурен".";
дополнить указанное решение пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы.";

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 161069,0 мың теңге;
2) шығындар – 193433,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3024,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3024,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8, 9, 10-тармақтарында және 11, 12-қосымшаларында "Таран ауылдық округі" сөз тіркесі "Әйет ауылдық округі" сөз тіркесімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 10-тармағында "Таран ауылында" сөз тіркесі "Әйет ауылында" сөз тіркесімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1-тармағымен толықтырылсын:
"10-1. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Тобыл кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118513,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30318,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 85,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 88110,6 мың теңге;
2) шығындар – 118840,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Тобыл кентінде көшелерді жарықтандыруды ауыстыруға;
2) "Балдәурен" бала бақшасы ғимаратының жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 13-1-тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";

дополнить указанное решение пунктом 13-2 следующего содержания:
"13-2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 0,2 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из районного бюджета в сумме 0,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 10 апреля 2019 года № 268
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года № 241
Бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 13-2-тармағымен толықтырылсын:
"13-2. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде 0,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы, оның ішінде аудандық бюджеттен бөлінген трансферттер 0,2 мың теңге сомасында қайтарылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 10 сәуірдегі
№ 268 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер