О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2018 года № 235 "О районном бюджете Тарановского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 4 сентября 2019 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 сентября 2019 года № 8649. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Тарановского района на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 235 (опубликовано 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8184) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы";
в преамбуле указанного решения словосочетание "районный маслихат" заменить на "маслихат района";
в пункте 5 указанного решения словосочетание "акимата Тарановского района" заменить на "акимата района Беимбета Майлина";
в пунктах 8, 11 указанного решения словосочетание "Тарановского района" заменить на "района Беимбета Майлина";
заголовок приложения 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"Распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами района Беимбета Майлина на 2019 год".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков

Мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 "Таран ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қыркүйектегі № 308 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 8649 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Жарлығына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 (2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8184 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейімбет Майлин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "аудандық мәслихат" сөз тіркесі "ауданның мәслихаты" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағында "Таран ауданының әкімдігі" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8, 11-тармақтарында "Таран ауданының" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 6-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2019 жылға арналған Бейімбет Майлин ауданының ауылдар, ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарға трансферттерді бөлу".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков