О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 241 "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18 декабря 2019 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2019 года № 8830. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 241 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8229) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 848,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 902,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 946,7 тысяч тенге;
2) затраты – 30 247,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 398,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 398,8 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 302,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 862,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 440,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63 700,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 397,6 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 325 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 желтоқсанда № 8830 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 шешіміне (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8229 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Асенкритов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 848,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 902,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 10 946,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 247,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 398,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 398,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Майский ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 302,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 48 440,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 700,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 397,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 декабря 2019 года
№ 325
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың
2019 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 325 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың