О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 299 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 5 сентября 2019 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 сентября 2019 года № 8654. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 299 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8227) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 50302,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 160,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44615,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51152,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850,0 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы в сумме 3318,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67746,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 366 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 қыркүйекте № 8654 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8227 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50302,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44615,0 мың теңге;
2) шығындар – 51152,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен жалақыны көтеруге 3318,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67746,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80,0 мың теңге;

поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69431,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,2 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы в сумме 5748,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 449958,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75263,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 374695,8 тысячи тенге;
2) затраты – 451530,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1571,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1571,4 тысячи тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы в сумме 13788,0 тысяч тенге.
Целевые текущие трансферты, выделенные из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесiгi", в том числе:
на текущий ремонт ясли-сада "Қарлығаш" села Федоровка в сумме 40500,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Первомайская (Павлова - Горького) села Федоровка в сумме 71777,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Легкодухова (Мухтара Ауэзова - Б. Климова) села Федоровка в сумме 46577,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Гагарина (Б. Климова - Красноармейская) села Федоровка в сумме 9983,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Карла Либкнехта (Красноармейская - Юнацкого) села Федоровка в сумме 9983,0 тысяч тенге;

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 53295,0 мың теңге;
2) шығындар – 69431,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен жалақыны көтеруге 5748,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 449958,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 374695,8 мың теңге;
2) шығындар – 451530,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1571,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1571,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен жалақыны көтеруге 13788,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
Федоров ауылының "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасын ағымдағы жөндеуге 40500,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Первомайская көшесінің (Павлов - Горький) жолын орташа жөндеуге 71777,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Легкодухов көшесінің (Мұхтар Ауэзов - Б. Климов) жолын орташа жөндеуге 46577,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Гагарин көшесінің (Б. Климов - Красноармейский) жолын орташа жөндеуге 9983,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Карл Либкнехт көшесінің (Красноармейский - Юнацкий) жолын орташа жөндеуге 9983,0 мың теңге сомасында;

на средний ремонт дороги улицы Юнацкого (Набережная - Легкодухова) села Федоровка в сумме 19965,0 тысяч тенге.
Целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесiгi", в том числе:
на текущий ремонт ясли-сада "Қарлығаш" села Федоровка в сумме 5850,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Первомайская (Павлова - Горького) села Федоровка в сумме 10367,6 тысячи тенге;
на средний ремонт дороги улицы Легкодухова (Мухтара Ауэзова - Б. Климова) села Федоровка в сумме 6727,6 тысячи тенге;
на средний ремонт дороги улицы Гагарина (Б. Климова - Красноармейская) села Федоровка в сумме 1441,8 тысячи тенге;
на средний ремонт дороги улицы Карла Либкнехта (Красноармейская - Юнацкого) села Федоровка в сумме 1441,8 тысячи тенге;
на средний ремонт дороги улицы Юнацкого (Набережная - Легкодухова) села Федоровка в сумме 2883,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

Федоров ауылы Юнацкий көшесінің (Набережная - Легкодухов) жолын орташа жөндеуге 19965,0 мың теңге сомасында.
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
Федоров ауылының "Қарлығаш" бөбекжай-бақшасын ағымдағы жөндеуге 5850,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Первомайская көшесінің (Павлов - Горький) жолын орташа жөндеуге 10367,6 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Легкодухов көшесінің (Мұхтар Ауэзов - Б. Климов) жолын орташа жөндеуге 6727,6 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Гагарин көшесінің (Б. Климов - Красноармейский) жолын орташа жөндеуге 1441,8 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Карл Либкнехт көшесінің (Красноармейский - Юнацкий) жолын орташа жөндеуге 1441,8 мың теңге сомасында;
Федоров ауылы Юнацкий көшесінің (Набережная - Легкодухов) жолын орташа жөндеуге 2883,5 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 және 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.