О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 294 "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 ноября 2019 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2019 года № 8779. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 294 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8210) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5633829,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 797675,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13954,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16740,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4805460,9 тысячи тенге;
2) затраты – 5702946,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24748,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47919,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23171,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 93864,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93864,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 қарашадағы № 387 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 8779 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8210 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5633829,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 797675,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13954,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4805460,9 мың теңге;
2) шығындар – 5702946,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24748,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47919,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23171,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 93864,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93864,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29348,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
21051,5
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8198,3
015
Капитальные расходы государственного органа
99,0
12
Транспорт и коммуникации
810980,0
1
Автомобильный транспорт
810980,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
808480,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
38185,7
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
770294,3
13
Прочие
397373,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1000,0
9
Прочие
396373,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
61800,0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
61800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
193910,7
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"
193910,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43039,7
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40076,2
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29348,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21051,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8198,3
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99,0
12
Көлiк және коммуникация
810980,0
1
Автомобиль көлiгi
810980,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2500,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
808480,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38185,7
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
770294,3
13
Басқалар
397373,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1000,0
9
Басқалар
396373,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
61800,0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
61800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
193910,7
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
193910,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43039,7
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40076,2
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

797,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
596,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1463,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35000,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4883,0
6
Земельные отношения
11401,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11401,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11401,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18620,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18620,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18620,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20834,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20834,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20834,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12061,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8773,0
12
Транспорт и коммуникации
1068612,8
1
Автомобильный транспорт
1068612,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1068612,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
21174,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1047438,8
13
Прочие
468708,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
311000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
311000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
311000,0
9
Прочие
157708,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
139326,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі"

797,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
596,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1463,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35000,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4883,0
6
Жер қатынастары
11401,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11401,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11401,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18620,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18620,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18620,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20834,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20834,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20834,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12061,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8773,0
12
Көлiк және коммуникация
1068612,8
1
Автомобиль көлiгi
1068612,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1068612,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21174,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1047438,8
13
Басқалар
468708,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
311000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
311000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
311000,0
9
Басқалар
157708,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
139326,0
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7120,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5953,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5953,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
47007,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12249,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1145,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33613,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11866,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
21747,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88865,0
1
Сельское хозяйство
55478,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55478,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9746,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
853,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
638,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1566,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
37450,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
5225,0
6
Земельные отношения
11949,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11949,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11949,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
21438,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21438,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
21438,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21624,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21624,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21624,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

7120,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5953,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5953,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
47007,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13394,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12249,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1145,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33613,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11866,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
21747,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88865,0
1
Ауыл шаруашылығы
55478,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55478,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9746,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
853,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
638,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1566,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
37450,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5225,0
6
Жер қатынастары
11949,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11949,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11949,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
21438,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21438,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
21438,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21624,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21624,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21624,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер