О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2018 года № 299 "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 13 декабря 2019 года № 389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 декабря 2019 года № 8824. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2019-2021 годы" от 26 декабря 2018 года № 299 (опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8227) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 49783,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 160,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44096,9 тысячи тенге;
2) затраты – 50633,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67417,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14371,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52966,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69102,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 389 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 8824 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 шешіміне (2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8227 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49783,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 160,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44096,9 мың теңге;
2) шығындар – 50633,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67417,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 52966,0 мың теңге;
2) шығындар – 69102,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,2 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 443353,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75263,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 368090,2 тысячи тенге;
2) затраты – 444924,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1571,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1571,4 тысячи тенге.";
пункт 6-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6-1. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов, выделенные из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесiгi", в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения в селе Федоровка в сумме 7570,0 тысяч тенге;
на средний ремонт дороги улицы Гагарина села Федоровка в сумме 7570,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Р. Байменов
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 443353,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 368090,2 мың теңге;
2) шығындар – 444924,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1571,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1571,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Федоров ауылында көше жарығын ағымдағы жөндеуге 7570,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылында Гагарин көшесінің жолын орташа жөндеуге 7570,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Байменов
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров аудандық
мәслихатының