Павлодар облысы Павлодар қаласының Тәуелсіздік даңғылын қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 4 және Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 344/30 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 наурызда № 6274 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының "Тәуелсіздік" даңғылы "Нұрсұлтан Назарбаев" даңғылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова

О переименовании проспекта Тәуелсіздік города Павлодара Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 20 марта 2019 года № 4 и решение маслихата Павлодарской области от 20 марта 2019 года № 344/30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2019 года № 6274
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать проспект "Тәуелсіздік" на проспект "Нұрсұлтан Назарбаев" города Павлодара.
2. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие постановление и решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата Б. Бексеитова