О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 2 июня 2015 года № 163/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства"
Постановление акимата Павлодарской области от 27 ноября 2019 года № 339/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2019 года № 6654. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 1 сентября 2020 года № 184/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 01.09.2020 № 184/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 2 июня 2015 года № 163/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4576, опубликовано 14 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
регламент государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Жазылбек Ұ. Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 27 ноября 2019 года № 339/3
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 2 июня 2015 года № 163/6
Регламент государственной услуги
"Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда"
Раздел 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами городов Павлодар, Экибастуз, Аксу и районов области, оказывающими государственные услуги в сфере жилищного хозяйства (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 163/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 339/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 6654 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 184/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 01.09.2020 № 184/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 163/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4576 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Павлодар облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ұ. Е. Жазылбекке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бакауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы 27 қарашадағы
№ 339/3 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 2 маусымдағы
№ 163/6 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді
жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) тұрғын үй шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет көрсететін Павлодар, Екібастұз, Ақсу қалаларының және облыс аудандарының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: электронная.
3. Результат оказания государственной услуги:
1-этап: решение жилищной комиссии о приватизации жилища либо мотивированный ответ об отказе в письменном виде;
2-этап: в случае передачи жилища из жилищного фонда государственных предприятий и государственных учреждений в коммунальную собственность со дня вынесения решения о передаче осуществляется в соответствии с Правилами передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами из одного вида государственной собственности в другой, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616.
При осуществлении органом, предоставляющим жилище, перевода жилища, подлежащего приватизации, в коммунальный жилищный фонд единовременно услугополучателю предоставляется справка о стоимости жилища, где указывается сумма, подлежащая оплате;
3-этап: заключение электронного договора о приватизации жилища между услугодателем и услугополучателем.
После заключения электронного договора о приватизации жилища в течение 30 (тридцати) календарных дней производится оплата стоимости жилища, подлежащей уплате в местный бюджет, за исключением случаев, указанных в пункте 23 Правил приватизации жилищ из государственного жилищного фонда, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673.
При безвозмездном приобретении в собственность жилища оплата не производится.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
На портале результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Раздел 2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача на портал документов, предусмотренных пунктом 9 стандарта государственной услуги "Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 (далее - Стандарт).
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов через портал в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электрондық.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі:
1-кезең: тұрғын үй комиссиясының тұрғын үйді жекешелендіру туралы шешімі немесе жазбаша түрдегі бас тарту туралы дәлелді жауап;
2-кезең: тұрғын үйді беру туралы шешім шығарылған күннен бастап оны мемлекеттік кәсіпорындардың және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік тұрғын үй қорынан коммуналдық меншікке берген жағдайда Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасына сәйкес жүзеге асырылады.
Тұрғын үйді беретін орган жекешелендіруге жататын тұрғын үйді коммуналдық тұрғын үй қорына ауыстыруды жүзеге асырған кезде бір мезгілде көрсетілетін қызметті алушыға төленуі тиіс сома көрсетілген тұрғын үйдің құны туралы анықтама беріледі;
3-кезең: көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шарт жасау.
Тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шарт жасалғаннан кейін, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысымен бекітілген Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру қағидаларының 23-тармағында көрсетілген жағдайларды қоспағанда, күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде жергілікті бюджетке төленуі тиіс тұрғын үйдің құнын төлеу жүргізіледі.
Тұрғын үйді меншікке өтеусіз алған кезде төлем жүргізілмейді.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық.
Порталда мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
2-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында көзделген құжаттарды порталға ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы тапсырған кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұраудың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1-этап: ответственный исполнитель услугодателя подтверждает принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП, при соответствии заявления требованиям, предусмотренным пунктом 9 Стандарта, направляет руководителю услугодателя для резолюции - 2 (два) часа;
в случаях представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, и (или) документов с истекшим сроком действия, дает услугополучателю мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта;
руководитель услугодателя рассматривает документы, накладывает резолюцию и направляет на исполнение ответственному исполнителю услугодателя – 2 (два) календарных дня;
ответственный исполнитель услугодателя обрабатывает, подготавливает и передает документы на рассмотрение жилищной комиссии – 7 (семь) календарных дней;
жилищная комиссия рассматривает документы, выносит заключение, подписывает протокол и передает ответственному исполнителю услугодателя – 13 (тринадцать) календарных дней;
ответственный исполнитель услугодателя оформляет проект решения жилищной комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренными пунктом 10 Стандарта, и передает руководителю услугодателя на подпись – 5 (пять) календарных дней;
руководитель услугодателя подписывает решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренными пунктом 10 Стандарта, и передает на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя – 1 (один) календарный день;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет регистрацию и направление результата оказания государственной услуги услугополучателю через портал – 15 (пятнадцать) минут.
2-этап: ответственный исполнитель услугодателя подтверждает принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП и передает руководителю услугодателя для резолюции – 2 (два) часа;
руководитель услугодателя рассматривает документы, накладывает резолюцию и передает на исполнение ответственному исполнителю услугодателя – 2 (два) рабочих дня;
ответственный исполнитель услугодателя обрабатывает документы, производит расчет остаточной стоимости жилища, подготавливает справку услугополучателю о стоимости жилища, документы о передаче жилища и передает для рассмотрения на заседании акимата города/района – 2 (два) рабочих дня;
акимат города/района рассматривает документы, выносит постановление о передаче жилища в коммунальную собственность и передает ответственному исполнителю услугодателя – 5 (пять) рабочих дней;
ответственный исполнитель услугодателя оформляет документы по передаче жилища в коммунальную собственность и передает руководителю услугодателя на подпись – 2 (два) рабочих дня;
руководитель услугодателя подписывает справку и расчет об остаточной стоимости жилища, документы по переводу жилища в коммунальную собственность и передает на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя – 2 (два) рабочих дня;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет регистрацию и передачу результата оказания государственной услуги услугополучателю через портал – 15 (пятнадцать) минут.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-кезең: көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ЭЦҚ-ны пайдалана отырып, қол қою арқылы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды растайды, өтініш Стандарттың 9-тармағында көзделген талаптарға сәйкес келген жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қою үшін жолдайды – 2 (екі) сағат;
көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағымен көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды ұсынған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады, бұрыштама қояды және жауапты орындаушыға орындау үшін жолдайды – 2 (екі) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды өңдейді, дайындайды және тұрғын үй комиссиясының қарауына жолдайды – 7 (жеті) күнтізбелік күн;
тұрғын үй комиссиясы құжаттарды қарастырады, қорытынды шығарады, хаттамаға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 13 (он үш) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үй комиссиясы шешімінің жобасын немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді және көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін жібереді – 5 (бес) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешімге немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жібереді – 1 (бір) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеуді және көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы жіберуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минут.
2-кезең: көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын ЭЦҚ-ны пайдалана отырып қол қою арқылы қабылдағанын растайды және бұрыштама қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 (екі) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады, бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындау үшін жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды өңдейді, тұрғын үйдің қалдық құнының есебін жасайды, тұрғын үйдің құны туралы көрсетілетін қызметті алушыға анықтама, тұрғын үйді беру бойынша құжаттарды әзірлейді және қала/аудан әкімдіктері отырысында қарастыру үшін жібереді – 2 (екі) жұмыс күні;
қала/аудан әкімдігі құжаттарды қарастырады, тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру туралы қаулы шығарады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жібереді – 5 (бес) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру бойынша құжаттарды ресімдейді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жібереді – 2 (екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға және тұрғын үйдің қалдық құнының есебіне, тұрғын үйді коммуналдық меншікке аудару бойынша құжаттарға қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жібереді – 2 (екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеуді және көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы беруді жүзеге асырады – 15 (он бес) минут.

3-этап: ответственный исполнитель услугодателя подтверждает принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП и передает руководителю услугодателя для резолюции – 2 (два) часа;
руководитель услугодателя рассматривает документы, накладывает резолюцию и передает на исполнение ответственному исполнителю услугодателя – 1 (один) рабочий день;
ответственный исполнитель услугодателя обрабатывает документы, подготавливает электронный проект договора о приватизации жилища и передает руководителю услугодателя на подпись – 1 (один) рабочий день;
руководитель услугодателя подписывает электронный договор о приватизации жилища и передает на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя – 1 (один) рабочий день;
ответственный исполнитель услугодателя осуществляет регистрацию и передачу результата оказания государственной услуги услугополучателю через портал – 15 (пятнадцать) минут.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1-этап: решение жилищной комиссии о приватизации жилища из государственного жилищного фонда:
принять документы и направить руководителю услугодателя либо дать мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
рассмотреть документы, наложить резолюцию и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя;
обработать, подготовить и передать документы на рассмотрение жилищной комиссии;
рассмотреть документы, выдать заключение, подписать протокол и передать ответственному исполнителю услугодателя на исполнение;
оформить проект решения жилищной комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги и передать руководителю услугодателя на подпись;
подписать решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги и передать на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя;
зарегистрировать и направить результат оказания государственной услуги услугополучателю.
2-этап: в случае передачи жилища из жилищного фонда государственных предприятий и государственных учреждений в коммунальную собственность:
принять документы и направить руководителю услугодателя;
рассмотреть документы, наложить резолюцию и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя;
обработать документы, произвести расчет остаточной стоимости жилища, подготовить справки услугополучателю о стоимости жилища, документов о передаче жилища и передача для рассмотрения на заседании акимата города/района;
рассмотреть документы, принять постановление о передаче жилища в коммунальную собственность и передать ответственному исполнителю услугодателя на исполнение;
оформить документы по передаче жилища в коммунальную собственность и передать руководителю услугодателя на подпись;
подписать справки и расчет об остаточной стоимости жилища, документов по переводу жилища в коммунальную собственность и передать на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя;
зарегистрировать и направить результат оказания государственной услуги услугополучателю.
3-этап: заключение электронного договора о приватизации жилища между услугодателем и услугополучателем:
принять документы и направить руководителю услугодателя;
рассмотреть документы, наложить резолюции и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя;
обработать документы, подготовить электронный проект договора о приватизации жилища и передать руководителю услугодателя на подпись;
подписать электронный договор о приватизации жилища и передать на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя;
зарегистрировать и направить результат оказания государственной услуги услугополучателю.

3-кезең: көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын ЭЦҚ-ны пайдалана отырып қол қою арқылы қабылдағанын растайды және бұрыштама қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді – 2 (екі) сағат;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады, бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындау үшін жібереді – 1 (бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды өңдейді, тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шарттың жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жібереді – 1 (бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шартқа қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жібереді – 1 (бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеуді және көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы беруді жүзеге асырады – 15 (он бес) минут.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі):
1-кезең: тұрғын үй комиссиясының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жекешелендіру туралы шешімі:
құжаттарды қабылдау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру;
құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жіберу;
құжаттарды өңдеу, дайындау және тұрғын үй комиссиясының қарауына беру;
құжаттарды қарастыру, қорытынды шығару, хаттамаға қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға беру;
тұрғын үй комиссиясы шешімінің жобасын немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға беру;
шешімге немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге беру;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға жіберу.
2-кезең: тұрғын үй мемлекеттік кәсіпорындар мен мемлекеттік мекемелердің тұрғын үй қорынан коммуналдық меншікке берілген жағдайда:
құжаттарды қабылдау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу;
құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жіберу;
құжаттарды өңдеу, тұрғын үйдің қалдық құнын есептеуді жүргізу, көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үйдің құны туралы анықтаманы, тұрғын үйді беру туралы құжаттарды дайындау және қала/аудан әкімдігінің отырысында қарау үшін беру;
құжаттарды қарастыру, тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру туралы қаулы шығару және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға беру;
тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру жөніндегі құжаттарды ресімдеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға беру;
тұрғын үйдің қалдық құны туралы анықтама мен есепке, тұрғын үйді коммуналдық меншікке ауыстыру жөніндегі құжаттарға қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге беру;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға жіберу.
3-кезең: көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы арасында тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шарт жасасу:
құжаттарды қабылдау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу;
құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жіберу;
құжаттарды өңдеу, тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарттың электрондық жобасын дайындау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға беру;
тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шартқа қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге беру;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға жіберу.

Раздел 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения:
1) ответственный исполнитель услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) жилищная комиссия;
4) акимат города/района.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действий) отражается в приложении 1 к настоящему регламенту.
Раздел 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания государственной услуг
9. Государственная услуга через канцелярию услугодателя и через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" не оказывается.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН, пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
условие 1-проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН, пароль;
процесс 2 - формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 - выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий пакета документов в электронном виде, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
условие 2 - проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН, указанным в запросе, и ИИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
процесс 4 - формирование сообщения о мотивированном отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 5 - направление электронного пакета документа (запроса услугополучателя), удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя, через шлюз "электронного правительства" в автоматизированное рабочее место регионального шлюза "электронного правительства" для обработки запроса услугодателем;
условие 3 - изучение услугодателем представленных документов, которые являются основанием для оказания государственной услуги;
процесс 6 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющимися нарушениями в пакете документов услугополучателя;
процесс 7 - получение услугополучателем результата государственной услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированного порталом.
Через портал услугополучателю направляется уведомление о заключении электронного договора о приватизации жилища из государственного жилищного фонда в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал, приведены в диаграмме согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

3-бөлім. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне келесі құрылымдық бөлімшелер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) тұрғын үй комиссиясы;
4) қала/аудан әкімдігі.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
4-бөлім. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет
көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілмейді.
10. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау:
көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН), сондай-ақ парольдің (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады) көмегімен порталда тіркеуді жүзеге асырады);
1-процесс – мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушының порталда ЖСН, парольді енгізуі (авторизациялау үдерісі);
1-шарт - порталда ЖСН, пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын тексеру;
2-процесс - көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны порталмен қалыптастыру;
3-процесс - көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген мемлекеттік қызметті таңдауы, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізу), сұрау салу нысанына қажетті құжаттар топтамасының электрондық түрдегі көшірмелерін бекіту, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
2-шарт - порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұрау салуда көрсетілген ЖСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН арасындағы) сәйкестігін тексеру;
4-процесс - көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылған мемлекеттік қызметтен дәлелді бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5-процесс - көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжат топтамасын (көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын) "электрондық үкімет" шлюзі арқылы көрсетілетін қызметті берушінің сұрау салуды өңдеуі үшін "электрондық үкіметтің" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнына жіберу;
3-шарт - көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметті көрсету үшін негіз болып табылатын ұсынылған құжаттарды зерделеуі;
6-процесс - көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасында бұзушылықтардың болуына байланысты сұратылған мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
7-процесс - көрсетілетін қызметті алушының порталмен қалыптастырылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарлама) алуы.
Портал арқылы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шарт жасасу туралы хабарлама көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында "жеке кабинетіне" жіберіледі.
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес диаграммада келтірілген.

11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказания государственной услуги через портал отражается в приложении 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Приватизация жилищ
из государственного
жилищного фонда"
Описание последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
с указанием длительности каждой процедуры (действий) 1 этап – решение жилищной комиссии о приватизации
жилища либо мотивированный отказ в письменном виде
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
Ответственные лица услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Жилищная комиссия
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Наименование действий и их описание
Подтвердить принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП. При соответствии заявления требованиям, предусмотренным пунктом 9 Стандарта, направить руководителю услугодателя на резолюцию, в случае несоответствия - мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта
Рассмотреть документы, наложить резолюции и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя
Обработать и подготовить документы, направить на рассмотрение жилищной комиссии
Рассмотреть документы, выдать заключение, подписать протокола и направить ответственному исполнителю услугодателя, либо мотивированный ответ об отказе в письменном виде
Оформить проект решения жилищной комиссии либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта и направить руководителю услугодателя на подпись
Подписать решение либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случае и по основаниям, предусмотренными пунктом 10 Стандарта и направить на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя
Зарегистрировать и направить результат оказания государственной услуги услугополучателю через портал
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю услугодателя
Резолюция
Направление документов на рассмотрение жилищной комиссии
Заключение, протокол
Проект решения жилищной комиссии либо мотивированный ответ об отказе
Решение либо мотивированный ответ об отказе
Выдача результата оказания государственной услуги
Сроки исполнения
2 (два) часа
2 (два) календарных дня
7 (семь) календарных дней
13 (тринадцать) календарных дней
5 (пять) календарных дней
1 (один) календарный день
15 (пятнадцать) минут
30 (тридцать) календарных дней
2 этап - передача жилища из жилищного фонда государственных предприятий
и государственных учреждений в коммунальную собственность
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
Ответственные лица услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Акимат города/района
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Наименование действий и их описание
Подтвердить принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП и направить руководителю услугодателя
Рассмотреть документы, наложить резолюцию и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя
Обработать, документы, расчет, подготовить справки и направить на рассмотрение в акимат города/района
Рассмотреть документы, принять постановление и направить ответственному исполнителю услугодателя
Оформить документы по передаче жилища в коммунальную собственность и направить руководителю услугодателя на подпись
Подписать справки, подготовить расчет об остаточной стоимости жилища, документов о переводе жилища и направить на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя
Зарегистрировать и направить результат оказания государственной услуги услугополучателю через портал
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю услугодателя
Резолюция
Направление документов на рассмотрение в акимат города/района
Постановление
Документы по переводу жилища
Справка, расчет, документы по переводу жилища
Выдача результата оказания государственной услуги
Сроки исполнения
2 (два) часа
2 (два) рабочих дня
2 (два) рабочих дня
5 (пять) рабочих дней
2 (два) рабочих дня
2 (два) рабочих дня
15 (пятнадцать) минут
15 (пятнадцать) рабочих дней
3 этап - заключение договора о приватизации жилища
№ действия
1
2
3
4
5
Ответственные лица услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Руководитель услугодателя
Ответственный исполнитель услугодателя
Наименование действий и их описание
Подтвердить принятие документов услугополучателя путем подписания с использованием ЭЦП и направить руководителю услугодателя
Рассмотреть документы, наложение резолюции и направить на исполнение ответственному исполнителю услугодателя
Обработать документы, подготовить электронный проект договора и направить руководителю услугодателя на подпись
Подписать электронный договор о приватизации жилища и направить на регистрацию ответственному исполнителю услугодателя
Зарегистрировать и передать результат оказания государственной услуги, размещение на портале
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю услугодателя
Резолюция
Электронный проект договора о приватизации
Электронный договор о приватизации
Выдача результата оказания государственной услуги
Сроки исполнения
2 (два) часа
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
15 (пятнадцать) минут
5 (пять) рабочих дней
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Приватизация жилищ
из государственного
жилищного фонда"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения и сокращения:
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Приватизация жилищ
из государственного
жилищного фонда"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Приватизация жилищ из государственного жилищного фонда"
1 этап - решение жилищной комиссии о приватизации жилища
либо мотивированный отказ в письменном виде
2 этап – передача жилища из жилищного фонда государственных предприятий
и государственных учреждений в коммунальную собственность
3 этап – заключение договора о приватизации жилища
Условные обозначения:

11. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетіледі.
"Мемлекеттiк тұрғын үй
қорынан берілетін тұрғын
үйлерді жекешелендiру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау 1 кезең – тұрғын үйді жекешелендіру туралы тұрғын үй
комиссиясының шешімі немесе жазбаша түрдегі дәлелді бас тарту
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғалары
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Тұрғын үй комиссиясы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдардың атауы және олардың сипаттамасы
ЭЦҚ пайдалана отырып қол қою арқылы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауын растау. Өтініш Стандарттың 9-тармағында көзделген талаптарға сәйкес келген кезде көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға, сәйкес келмеген жағдайда Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жіберу
Құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жолдау
Құжаттарды өңдеу және дайындау, тұрғын үй комиссиясының қарауына жіберу
Құжаттарды қарау, қорытынды беру, хаттамаға қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жіберу немесе жазбаша түрде бас тарту туралы дәлелді жауап
Тұрғын үй комиссиясы шешімінің жобасын немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қою үшін жіберу
Шешімге немесе Стандарттың 10-тармағында көзделген жағдайда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жіберу
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы жіберу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдау
Бұрыштама
Құжаттарды тұрғын үй комиссиясының қарауына жолдау
Қорытынды, хаттама
Тұрғын үй комиссиясы шешімінің жобасы немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Шешім немесе бас тарту туралы дәлелді жауап
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
2 (екі) сағат
2 (екі) күнтізбелік күн
7 (жеті) күнтізбелік күн
13 (он үш) күнтізбелік күн
5 (бес) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
15 (он бес) минут
30 (отыз) күнтізбелік күн
2 кезең – мемлекеттік кәсіпорындар және мемлекеттік мекемелердің
тұрғын үй қорынан тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғалары
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Қала/аудан әкімдігі
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдардың атауы және олардың сипаттамасы
ЭЦҚ пайдалана отырып қол қою арқылы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды растау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу
Құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жолдау
Құжаттарды өңдеу, есеп, анықтаманы дайындау және қала-аудан әкімдігінің қарауына жіберу
Құжаттарды қарастыру, қаулы шығару және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жіберу
Тұрғын үйді коммуналдық меншікке беру бойынша құжаттарды рәсімдеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жіберу
Анықтамаға қол қою, тұрғын үйдің қалдық құны туралы есепті, тұрғын үйді ауыстыру туралы құжаттарды дайындау және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жіберу
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тіркеу және көрсетілетін қызметті алушыға портал арқылы жіберу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу
Бұрыштама
Құжаттарды қала/аудан әкімдігінің қарауына жіберу
Қаулы
Тұрғын үйді аудару бойынша құжаттар
Анықтама, есеп, тұрғын үйді аудару бойынша құжаттар
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
2 (екі) сағат
2 (екі) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
5 (бес) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
15 (он бес) минут
15 (он бес) жұмыс күні
3 кезең – тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарт жасасу
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты тұлғалары
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы
Іс-қимылдардың атауы және олардың сипаттамасы
ЭЦҚ пайдалана отырып қол қою арқылы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдауды растау және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жіберу
Құжаттарды қарастыру, бұрыштама қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына орындауға жіберу
Құжаттарды өңдеу, электрондық шарт жобасын әзірлеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жіберу
Тұрғын үйді жекешелендіру туралы электрондық шартқа қол қою және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тіркеуге жіберу
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және беру, порталда орналастыру
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру
Бұрыштама
Жекешелендіру туралы электрондық шарт жобасы
Жекешелендіру туралы электрондық шарт
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
2 (екі) сағат
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
15 (он бес) минут
5 (бес) жұмыс күні
"Мемлекеттiк тұрғын үй
қорынан берілетін тұрғын
үйлерді жекешелендiру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде қатыстырылған
ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы
Шартты белгілер мен қысқартулар:
"Мемлекеттiк тұрғын үй
қорынан берілетін тұрғын
үйлерді жекешелендiру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді жекешелендiру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы 1 кезең - тұрғын үй комиссиясының шешімі немесе
бас тарту туралы жазбаша түрдегі дәлелді жауап
2 кезең – мемлекеттік кәсіпорындар мекемелердің рғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді коммуналдық меншікке тапсыру
2 кезең – мемлекеттік кәсіпорындар мен мемлекеттік мекемелердің
тұрғын үй қорынан берілетін тұрғын үйлерді коммуналдық меншікке тапсыру
3 кезең – тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарт жасау
3 кезең - тұрғын үйді жекешелендіру туралы шарт жасау
Шартты белгілер: