Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 27 марта 2019 года № 327/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 апреля 2019 года № 6282
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Павлодар қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 327/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 6282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Павлодаре согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Павлодара Муканова С. Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "27" марта 2019 года № 327/1
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размера родительской платы на 2019 год в городе Павлодаре
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, за питание (в тенге)
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара

1. Павлодар қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Н. Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Ә. Күмпекеев
Павлодар қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "27" наурыздағы
№ 327/1 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиемен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысының, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда тамақтану үшін ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны кем дегенде (теңге)
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны