Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 28 февраля 2019 года № 125/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 марта 2019 года № 6264
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 125/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 6264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Аксу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Каппасова Б. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 28 февраля
2019 года № 125/2
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Аксу

1. Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б. М. Қаппасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 ақпандағы
№ 125/2 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 09.07.2019 № 603/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
210
(местный бюджет)
41046
от 1-6 лет - 10500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
180
(местный бюджет)
57874
без оплаты
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 поселка Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
131
(местный бюджет)
39079
от 1-6 лет - 10500
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
36359
от 1-6 лет - 10500
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
175
(местный бюджет)
37086
от 1-6 лет - 10500
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
251
(местный бюджет)
36264
от 1-6 лет - 10500
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
275
(местный бюджет)
37123
от 1-6 лет - 10500
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
124
(местный бюджет)
39334
от 1-6 лет - 10500
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" бөбектер бақшасы" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
320
(местный бюджет)
39485
от 1-6 лет - 10500
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
223
(местный бюджет)
34877
от 1-6 лет - 10500
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 09.07.2019 № 603/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны кем дегенде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 2 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
210
(жергілікті бюджет)
41046
1-6 жастан бастап - 10500
2
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
180
(жергілікті бюджет)
57874
төлемақысыз
3
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу кентінің № 14 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
131
(жергілікті бюджет)
39079
1-6 жастан бастап - 10500
4
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 16 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
36359
1-6 жастан бастап - 10500
5
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 18 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
(жергілікті бюджет)
37086
1-6 жастан бастап - 10500
6
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 19 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
251
(жергілікті бюджет)
36264
1-6 жастан бастап - 10500
7
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 24 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
275
(жергілікті бюджет)
37123
1-6 жастан бастап - 10500
8
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
124
(жергілікті бюджет)
39334
1-6 жастан бастап - 10500
9
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
39485
1-6 жастан бастап - 10500
10
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
223
(жергілікті бюджет)
34877
1-6 жастан бастап - 10500
11
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны