Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Аксу на 2019 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 18 апреля 2019 года № 272/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2019 года № 6310

Ақсу қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 272/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6310 болып тіркелді

В соответствии с подпунктом 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в организациях города Аксу независимо от организационно-правовой формы и формы собственности для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 9) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының ұйымдарында ұйымдастыру-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, кәмелетке толғанға дейін ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Каппасова Б.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Ибраев
Приложение
к проекту постановления
акимата города Аксу
от 18 апреля 2019 года № 272/3
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи,
потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без
попечения родителей, являющихся выпускниками организаций
образования в городе Аксу на 2019 год
№ п/п
Наименование предприятий, организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
2
3
4
5
1.
"Аксуский завод ферросплавов - филиал Акционерного общества "Транснациональная компания" "Казхром"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Каппасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Ыбыраев
Ақсу қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 18 сәуірдегі
№ 272/3 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып
табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін
2019 жылға жұмыс орындарының квотасы
р/с №
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленген квотаның мөлшері %.
Жұмыс орындар саны (адам)
1
2
3
4
5
1.
"Қазхром" Трансұлттық компания" Акционерлік қоғамының филиалы-Ақсу ферроқорытпа зауыты"