О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 6 декабря 2019 года № 375/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2019 года № 6657
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 277/36 "О бюджете города Аксу на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6199, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7090568" заменить цифрами "7056568";
цифры "11157670" заменить цифрами "11191670";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.

Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 375/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6657 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 277/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6199 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"7090568" сандары "7056568" сандарымен ауыстырылсын;
"11157670" сандары "11191670" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.