О бюджете сельских округов города Аксу на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 декабря 2019 года № 383/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2019 года № 6694.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа имени Мамаита Омарова на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 89354 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2661 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 22 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 86671 тысяча тенге;
2) затраты – 92136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2782 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 06.10.2020 № 449/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1422 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 69487 тысяч тенге;
2) затраты – 72492 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1583 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1583 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 06.10.2020 № 449/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 143437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140795 тысяч тенге;
2) затраты – 146381 тысяча тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 383/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6694 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89354 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86671 мың теңге;
2) шығындар – 92136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2782 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 06.10.2020 № 449/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70909 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69487 мың теңге;
2) шығындар – 72492 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1583 мың теңге.
Ескерту. 2 -тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 06.10.2020 № 449/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143437 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2434 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140795 мың теңге;
2) шығындар – 146381 мың теңге;

7. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объем субвенций, передаваемых из бюджета города Аксу в сумме 468923 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 44803 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ – 57305 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 75775 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 102355 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 45307 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 143378 тысяч тенге.
7-1. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящих бюджетов в сумме 309149 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 41868 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 12182 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 65020 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 95560 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 48891 тысяча тенге;
Калкаманский сельский округ – 45628 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 06.10.2020 № 449/66 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2020 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде 468923 мың теңге сомасында Ақсу қаласының бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін, соның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 44803 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 57305 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 75775 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 102355 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 45307 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 143378 мың теңге.
7-1. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде 309149 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 41868 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 12182 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 65020 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 95560 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 48891 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 45628 мың теңге.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 06.10.2020 № 449/66 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Аксуского
городского маслихата З. Хайргельдин
Секретарь Аксуского
городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
от 27 декабря 2019 года
№ 383/55
Бюджет сельского округа имени Мамаита Омарова на 2020 год
(с изменениями и дополнением)

9. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының сессия төрағасы З. Хайргельдин
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсаны
№ 383/55 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық
округінің бюджеті (өзгерістермен және толықтырумен)