О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 16 апреля 2019 года № 343/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2019 года № 6307
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХVII сессия, VІ созыв) от 28 декабря 2018 года № 326/37 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6223, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "131 478" заменить цифрами "132 673";
в пункте 2:
в подпункте 2) цифры "87 656" заменить цифрами "88 114".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Мусанап
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" № 326/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 343/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 сәуірде № 6307 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті ХХХVII сессия) 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6223 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 326/37 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшасында "131 478" деген сандар "132 673" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшасында "87 656" деген сандар "88 114" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Мусанап
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының