Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 апреля 2019 года № 386/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 мая 2019 года № 6332
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Экибастузе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Нефедову Н. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от "29"
апреля 2019 года № 386/4
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и
обучение, размер родительской платы на 2019 год в городе Экибастузе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, тенге
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, тенге
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза"
354
(местный бюджет)
354
(республиканский бюджет)

Екібастұз қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 386/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамырда № 6332 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н. В. НефҰдоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "29" сәуірдегі
№ 386/4 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құнының мөлшері, теңге
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың айына төлемақысының мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің №1 "Ромашка" бөбектер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
354
(жергілікті бюджет)
354
(республикалық бюджет)