Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 сентября 2019 года № 976/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 октября 2019 года № 6564
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жер телімдеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 976/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 6564 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут на земельные участки, расположенные в городе Экибастуз:
для прокладки и эксплуатации линий связи, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для прокладки и эксплуатации трассы телефонной канализации, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуз.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуз Е. Иманзаипов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза

1. Екібастұз қаласында орналасқан жер телімдеріне:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес байланыс желілерін тарту және пайдалану үшін;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес телефон канализациясының трассасын тарту және пайдалану үшін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Е. Иманзаипов
Екібастұз қаласы әкімдігінің