О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 322/37 "Об Экибастузском городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 27 ноября 2019 года № 404/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 ноября 2019 года № 6638
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 8 ноября 2019 года № 406/35 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 288/26 "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 322/37 "Об Экибастузском городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6195, опубликовано 4 января 2019 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 654 857" заменить цифрами "29 562 620";
цифры "14 736 116" заменить цифрами "15 441 679";
цифры "1 416 376" заменить цифрами "710 813";
цифры "13 334 718" заменить цифрами "13 242 481";
в подпункте 2) цифры "29 506 728" заменить цифрами "29 353 393";
в подпункте 3):
цифры "39 805" заменить цифрами "88 485";
цифры "304 810" заменить цифрами "292 392";
цифры "265 005" заменить цифрами "203 907";
в подпункте 5) цифры "99 021" заменить цифрами "111 439";
в подпункте 6) цифры "-99 021" заменить цифрами "-111 439";
в пункте 2:
в подпункте 1) цифры "54,8" заменить цифрами "51,5";
в подпункте 2) цифры "60,7" заменить цифрами "51,5";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифры "45" заменить цифрами "48,5";
в подпункте 3) цифры "39,3" заменить цифрами "48,5";
в пункте 8 цифры "65 168" заменить цифрами "62 368";
приложения 1, 2, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 322/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 404/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 6638 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 288/26 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 406/35 шешіміне сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 322/37 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6195 болып тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"29 654 857" деген сандар "29 562 620" деген сандарымен ауыстырылсын;
"14 736 116" деген сандар "15 441 679" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 416 376" деген сандар "710 813" деген сандарымен ауыстырылсын;
"13 334 718" деген сандар "13 242 481" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "29 506 728" деген сандар "29 353 393" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"39 805" деген сандар "88 485" деген сандарымен ауыстырылсын;
"304 810" деген сандар "292 392" деген сандарымен ауыстырылсын;
"265 005" деген сандар "203 907" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "99 021" деген сандар "111 439" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-99 021" деген сандар "-111 439" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада "54,8" деген сандар "51,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "60,7" деген сандар "51,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада "45" деген сандар "48,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "39,3" деген сандар "48,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақта "65 168" деген сандар "62 368" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

214 263
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
2 136
1
2
3
на подготовку и участие в спортивных соревнованиях по футболу
120 000
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
145 511
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1 102 176
на развитие системы водоснабжения и водоотведения
100 938
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного
среднего и общего образования
55 329
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
509 125
на развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной
инфраструктуры
152 817
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
178 354
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
75 613
на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
30 000
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
10 996 327
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
6 361 771
на размещение государственного социального заказа в
неправительственных организациях, в том числе:
55 191
- размещение государственного социального заказа (в условиях
полустационара)
55 191
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек", в том числе:
359 223
- на частичное субсидирование заработной платы
29 528
- на молодежную практику
48 608
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
132 939
- гранты на реализацию новых бизнес идей (в том числе гранты на реализацию бизнес-идей в рамках "Года молодежи", для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных, малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов)
55 550
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
92 598
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
22 968
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными
гигиеническими средствами
18 467
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 501
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 726
на выплату государственной адресной социальной помощи
499 551
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
10 274
1
2
3
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования

214 263
бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын өтеуге
2 136
футболдан спорт жарыстарына дайындалуға және қатысуға
120 000
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің
көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
145 511
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 102 176
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
100 938
бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
55 329
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
509 125
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайғастыруға
152 817
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салуға
178 354
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
75 613
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайтуға
30 000
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
10 996 327
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
6 361 771
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты
орналастыруға, соның ішінде:
55 191
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
55 191
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
359 223
- жалақыны ішінара субсидиялауға
29 528
-жастар тәжірибесіне
48 608
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
132 939
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар (соның ішінде толық емес және көпбалалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ көпбалалы, аз қамтылған мүгедек балаларды тәрбиелейтін үшін, "Жастар жылы" шеңберінде бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар)
55 550
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидия беру
92 598
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын
жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
22 968
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
18 467
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
4 501
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 726
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
499 551
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
10 274
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

798 691
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 794 013
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских
служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 519 820
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
43 514
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
250 800
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
4 134 556
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
403 750
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
497 929
- на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной
инфраструктуры
1 090 252
- на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального
жилищного фонда
572 671
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских
населенных пунктах
889 436
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
680 518
2.3.
Трансферты на компенсацию потерь, в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы из республиканского бюджета:
500 000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог
500 000
3.
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
302 308
3.1.
Целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
302 308
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
81 395
- краткосрочное профессиональное обучение
63 720
- гранты на реализацию бизнес-идей в рамках "Года молодежи", для неполных и многодетных семей, инвалидов, а также многодетных, малообеспеченных семей, воспитывающих детей-инвалидов
17 675
на выплату государственной адресной социальной помощи
220 913
Приложение 4
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 27 ноября 2019 года № 404/50
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата от 25
декабря 2018 года № 322/37
Распределение сумм бюджетных кредитов
по администраторам бюджетных программ на 2019 год
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
292 392
1
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 837
для реализации мер социальной поддержки специалистов
35 837
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256 555
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
256 555

798 691
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
2 794 013
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 519 820
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының
жалақысын көтеруге
43 514
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
250 800
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
4 134 556
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
403 750
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
497 929
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайғастыруға
1 090 252
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салуға
572 671
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
889 436
- моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
680 518
2.3.
Республикалық бюджеттен төмен ақы төленетін қызметкерлердің салық жүктемесін төмендетуге байланысты, олардың жалақысы мөлшерін көтеру үшін шығындарды өтеуге арналған трансферттер:
500 000
автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз етуге
500 000
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер барлығы:
302 308
3.1.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер:
302 308
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
81 395
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
63 720
- толық емес және көпбалалы отбасылар, мүгедектер, сондай-ақ көпбалалы, аз қамтылған мүгедек балаларды тәрбиелейтін үшін, "Жастар жылы" шеңберінде бизнес-идеяларды іске асыруға гранттар
17 675
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
220 913
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 27
қарашадағы № 404/50 шешіміне
4-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 322/37 шешіміне
8-қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомаларын
бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
Р/с №
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/ бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Барлығы:
292 392
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 837
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
35 837
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмі
256 555
жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына
256 555