Об установлении публичного сервитута на территории Жолболдинского сельского округа
Решение акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 20 сентября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 сентября 2019 года № 6550
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жолболдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут без изъятия земельного участка у землепользователей на территории Жолболдинского сельского округа согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жолболдинского сельского округа Х. Ахтанов
Приложение
к решению акима
Жолболдинского сельского
округа от "20" сентября
2019 года № 2
№ п/п
Пользователь
Площадь (гектар)
Целевое назначение
Срок использования (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "Казахтелеком"

Жолболды ауылдық округінің аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қыркүйекте № 6550 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Жолболды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жолболды ауылдық округінің аумағында жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жолболды ауылдық округінің әкімі Х. Ахтанов
Жолболды ауылдық
округі әкімінің 2019
жылғы "20" қыркүйектегі
№ 2 шешіміне
қосымша
Р/с №
Пайдаланушы
Алаңы (гектар)
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғам