О признании утратившим силу решения маслихата Железинского района от 14 апреля 2016 года № 13/6 "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 16 февраля 2016 года № 356-5/48 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 11 января 2019 года № 315/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 января 2019 года № 6240
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Железинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Железинского района от 14 апреля 2016 года № 13/6 "О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 16 февраля 2016 года № 356-5/48 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5110, опубликовано 17 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по аграрным вопросам и экологии.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Тлебалдина
Секретарь районного маслихата П. Лампартер

Железин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы "Железинка ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 356-5/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 315/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 6240 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Железин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы "Железинка ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 356-5/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13/6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5110 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Тлебалдина
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер