Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Железинскому району на 2019 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 2 мая 2019 года № 125/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2019 года № 6341. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях Железинского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Железинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
от "2" мая 2019 года № 125/5
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы по Железинскому району на 2019 год
№ п/п
Наименование предприятий, организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Железинский районный Дом культуры имени Кудайбергена Альсеитова"

2019 жылға арналған Железин ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 125/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 6341 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Железин ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Железин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
Железин ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "2" мамырдағы
№ 125/5 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған Железин ауданы бойынша бас бостандығынан айыру
орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Белгіленген квотаның мөлшері %.
Жұмыс орындар саны (адам)
1
"Железин ауданының Кудайберген Альсеитов атындағы Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны