О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 12 июня 2019 года № 347/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июня 2019 года № 6419. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 306/6 "О Железинском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6196, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4836518" заменить цифрами "5492220";
цифры "662038" заменить цифрами "650038";
цифры "4168224" заменить цифрами "4835926";
в подпункте 2) цифры "4815918" заменить цифрами "5530609";
в подпункте 4) цифры "20600" заменить цифрами "2000";
в подпункте 5) цифры "-20135" заменить цифрами "-60524";
в подпункте 6) цифры "20135" заменить цифрами "60524";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.

Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 маусымдағы № 347/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 6419 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 306/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6196 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"4836518" сандары "5492220" сандарымен ауыстырылсын;
"662038" сандары "650038" сандарымен ауыстырылсын;
"4168224" сандары "4835926" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4815918" сандары "5530609" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "20600" сандары "2000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-20135" сандары "-60524" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "20135" сандары "60524" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3 000
009
Развитие теплоэнергетической системы
3 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
120 483
1
Сельское хозяйство
88 139
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
24 012
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
24 012
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18 590
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
138
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 054
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42 688
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья
животных и человека
1 657
6
Земельные отношения
18 333
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 333
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 333
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14 011
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14 011
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 011
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 354
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 354
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 354
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 851
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 503
12
Транспорт и коммуникации
195 353
1
Автомобильный транспорт
192 711
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

3 000
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
120 483
1
Ауыл шаруашылығы
88 139
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
24 012
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 012
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64 127
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 590
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
138
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 054
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42 688
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 657
6
Жер қатынастары
18 333
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 333
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 333
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14 011
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 011
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 011
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 354
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 354
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 354
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 851
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 503
12
Көлiк және коммуникация
195 353
1
Автомобиль көлiгi
192 711
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

40 925
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
12 935
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
27 990
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
151 786
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
39 733
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
112 053
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 642
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 642
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
800
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 842
13
Прочие
257 624
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
601
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
601
006
Поддержка предпринимательской деятельности
601
9
Прочие
257 023
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
636
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
636
452
Отдел финансов района (города областного значения)
36 348
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5 461
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
29 649
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 238
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
196 724
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
196 724
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 315
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

40 925
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 935
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
27 990
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
151 786
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 733
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
112 053
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 642
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 642
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
800
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 842
13
Басқалар
257 624
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
601
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
601
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
601
9
Басқалар
257 023
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
636
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
636
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
36 348
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5 461
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 649
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 238
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
196 724
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
196 724
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23 315
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер