О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 310/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 20 июня 2019 года № 351/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июня 2019 года № 6446. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан 4 декабря 2008 года, пунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 310/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6224, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "206 180" заменить цифрами "443 861";
цифры "175 353" заменить цифрами "413 034";
в подпункте 2) цифры "206 180" заменить цифрами "447 401";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами "-3 540";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами "3 540";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.

Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 310/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 маусымдағы № 351/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 маусымда № 6446 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 310/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6224 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"206 180" сандар "443 861" сандармен ауыстырылсын;
"175 353" сандар "413 034" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "206 180" сандар "447 401" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздер "-3 540" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздер "3 540" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.