О бюджете сельских округов Железинского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 30 декабря 2019 года № 422/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2020 года № 6706. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 741 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 788 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 508 тысячи тенге;
2) затраты – 30 741 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 08.12.2020 № 500/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 338 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 338 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 39 977 тысяч тенге;
2) затраты – 41 338 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 08.12.2020 № 500/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 691 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 770 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 921 тысяча тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 422/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 6706 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Казақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 741 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 508 мың теңге;
2) шығындар – 30 741 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 500/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 338 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 977 мың теңге;
2) шығындар – 41 338 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 500/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 691 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 770 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 921 мың теңге;

поступления трансфертов – 32 869 тысячи тенге;
2) затраты – 34 453 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 08.12.2020 № 500/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 176 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 561 тысячи тенге;
2) затраты – 30 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 08.12.2020 № 500/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 571 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 594 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 45 412 тысяч тенге;
2) затраты – 51 571 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.09.2020 № 479/6 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2020 год, согласно приложению 37.
14. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 503 315 тысяч тенге, в том числе:
Актауский
19 963 тысяч тенге;
Алакольский
22 354 тысяч тенге;
Башмачинский
31 942 тысяч тенге;
Веселорощинский
29 816 тысяч тенге;
Енбекшинский
21 531 тысяча тенге;
Железинский
213 055 тысяч тенге;
Казахстанский
23 489 тысяч тенге;
Лесной
26 114 тысяч тенге;
Михайловский

трансферттердің түсімдері – 32 869 мың теңге;
2) шығындар – 34 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 10 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 500/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 176 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 561 мың теңге;
2) шығындар – 30 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 11 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 08.12.2020 № 500/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 571 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 594 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45412 мың теңге;
2) шығындар – 51 571 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 12 – тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 479/6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін орындау үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 503 315 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтау 19 963 мың теңге;
Алакөл 22 354 мың теңге;
Башмачин 31 942 мың теңге;
Веселорощин 29 816 мың теңге;
Еңбекші 21 531 мың теңге;
Железин 213 055 мың теңге;
Қазақстан 23 489 мың теңге;
Лесное 26 114 мың теңге;

46 210 тысяч тенге;
Новомирский
21 008 тысяч тенге;
Озерновский
20 437 тысяч тенге;
Прииртышский
27 396 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2020 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 194 318 тысяч тенге, в следующих размерах:
89 997 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов;
15 700 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов;
39 737 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта улиц населенных пунктов;
33 928 тысяч тенге – на приобретение школьных автотранспортных средств;
2 687 тысяч тенге – социальная помощь на родительскую оплату дошкольных организаций из многодетных и малообеспеченных семей;
1 205 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организации культуры;

Михайлов 46 210 мың теңге;
Новомир 21 008 мың теңге;
Озерное 20 437 мың теңге;
Прииртышск 27 396 мың теңге.
15. 2020 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 194 318 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
89 997 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге;
15 700 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен қамтамасыз етуге;
39 737 мың теңге – елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуге;
33 928 мың теңге – мектеп автокөлік техникаларды сатып алуға;
2 687 мың теңге – көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасылардан шыққан мектепке дейінгі ұйымдардың ата-аналық төлеміне әлеуметтік көмек;
1 205 мың теңге – мәдениет ұйымында басқарушы және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы орнатуға;

11 064 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
16. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11 064 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарының жалақысын көтеру.
16. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

17. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата М. Адамова
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года № 422/6
Бюджет Актауского сельского округа на 2020 год
(с изменениями)

17. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
18. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық
маслихатының сессия төрағасы М. Адамова
Железин аудандық маслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 422/6 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің
бюджеті (өзгерістермен)